10 кращих зовнішніх звукових карт для комп'ютера і ноутбука

З допомогою зовнішньої звукової карти можна значно поліпшити якість звуку вашого улюбленого ноутбука або настільного комп'ютера, особливо якщо це бюджетна модель. Вони легко налаштовуються і підключаються до комп'ютера через USB-порт.

Перед початком роботи на ПК може знадобитися завантаження та інсталяція драйверів, які зазвичай поставляються разом з пристроєм. У більшості випадків все, що потрібно зробити користувачеві, це підключити пристрій і вибрати його в якості джерела звуку в налаштуваннях.

Steinberg UR12

Пристрій має 1 роз'єм для мікрофона і 1 роз'єм Hi-Z, 2 лінійних виходу. Система сумісна з Windows, а також з iPad. Одна з переваг в порівнянні з конкурентами полягає в тому, що пристрій має 6 входів і 4 виходи. Переваги картки можна відчути у повному обсязі, використовуючи її в домашній студії.

«Я дуже задоволений цією покупкою. За 300 доларів не можна і бажати більшого, ніж дає цей пристрій. Для мене цей маленький гаджет – багатофункціональний варіант для запису і міксування». – відгук покупця на Amazon.

ASUS Sound Card Xonar U5

Xonar U5 від ASUS – здатний забезпечити 5.1-канальний об'ємний звук. Пристрій забезпечений шумоглушником, а також потужним підсилювачем, який може працювати з топовими моделями навушників. Привабливий дизайн і великий вибір варіантів підключення роблять пристрій відмінним варіантом у його ціновому діапазоні.

Карта має 6 вихідних аналогових каналів і 4 аналогових роз'єму. Використовується чіпсет C-Media CM6631A. Максимальна частота дискретизації дорівнює 192 кГц. Відношення сигнал/шуб знаходиться на середньому рівні, на 104дБ.

Creative Sound Blaster X7

Якщо у вас є хороший бюджет на покупку, то варто звернути увагу на зовнішню звукову карту Creative Sound Blaster X7, яка оснащена цифро-аналоговим перетворювачем високого дозволу, підсилювачем для навушників студійного рівня і великою кількістю варіантів підключення. До них, крім інших, відносяться Bluetooth 4.1 і NFC для високоякісної передачі звуку.

При виробництві були використані наступні технології: SBX Pro Studio, CrystalVoice, Scout Mode, Dolby Digital. У картку вбудований фірмовий чіпсет Creative SB-Axx1. Відношення сигнал/шум знаходиться на професійному рівні і становить 127 дБ.

Creative Sound Blaster E5

Sound Blaster E5 — підсилювач для навушників від компанії Creative. Гаджет оснащений потужним підсилювачем, з максимальним опором до 600 Ом, а також відмінним цифро-аналоговим перетворювачем з чіпом Cirrus Logic CS4398, який забезпечує чудову якість звуку.

Пристрій пропонує різноманітні можливості підключення включають порти USB і microUSB, Bluetooth і NFC для легкого з'єднання з мобільними пристроями. Також є вбудований акумулятор на 3200 маг, який дозволить працювати карті в автономному режимі до 8 годин.

Creative Sound BlasterX

Ця зовнішня звукова карта від Creative підтримує 7.1 канал і ідеально підходить для захоплюючих 3D-аудіо-ігор на ПК. Це, безумовно, одна з кращих у своєму класі ігрова звукова карта. Вона оснащена підсилювачем для топових моделей навушників і вбудованим аудіопроцесором.

«Я не жартую, ця карта так само хороша, як карта мого комп'ютера, і з якоїсь причини краще керує моїми високоякісними навушниками. Вона працює, і працює добре. Від USB не виходить ніякого шуму». – відгук клієнта на Amazon.

Creative Sound Blaster Omni

Компанія Creative є одним з лідерів на ринку зовнішніх звукових карт, а Sound Blaster Omni – одне з найпопулярніших пристроїв. Воно оснащене подвійним мікрофоном для чудової якості голосових викликів, підтримкою 5.1-канального об'ємного звуку і зручним програмним забезпеченням для розширеного управління. Підсилювач може працювати навіть з вимогливими моделями навушників (з імпедансом до 600 Ом).

AudioQuest DragonFly

Це пристрій – вірний спосіб поліпшити якість звуку улюбленої пари навушників. Воно може бути дорожче, ніж більшість конкурентів, але якщо ви хочете поліпшити деталі і багатство музики та ігор, то це – один з кращих доступних варіантів. Частота дискретизації становить 96 кГц.

FiiO E10K

Цей компактний USB-ЦАП і підсилювач для навушників працює фантастично, особливо враховуючи його ціну в 6000 рублів. Пристрій пропонує простий, але вишуканий дизайн: 3,5-міліметровий роз'єм для навушників на передній панелі, а на задній панелі – коаксіальний і 3,5-міліметровий виходи.

Регулятор гучності добре підігнаний і повертається при належному зусиллі. Пристрій значно поліпшить якість звуку комп'ютера і поліпшить його баси без необхідності встановлення яких-небудь драйверів.

Creative Sound BlasterX G1

Це портативна 7.1-канальна звукова карта з підсилювачем для навушників, підтримує опір до 300 Ом. Ідеально підійде для любителів комп'ютерних ігор. Програма BlasterX Acoustic Engine Pro яку можна завантажити на офіційному сайті виробника дозволить налаштувати звучання в іграх таким чином, що ви будете чути кожен шерех противника. Вбудований режим X-Plus виділить найбільш важливі звуки в грі та приглушить ті, які не особливо важливі. Втім, даний режим можна швидко відключити.

ASUS Xonar U3

Компактний варіант від ASUS Xonar U3, розміром не більше USB-накопичувача. Він оснащений першокласним підсилювачем для навушників, підтримкою об'ємного звуку Dolby і можливістю додавати цікаві 3D-ефекти в улюблені ігри. Надійний варіант для геймерів з обмеженим бюджетом.

Читайте також

У тренді