7 додатків щоб слухати музику без інтернету на iPhone або Android

Сервіси потокової музики – відмінний спосіб отримати доступ до мільйонів треків в будь-який момент. Це дає вам гнучкість у виборі часу і місця прослуховування. Можна відтворювати пісні на смартфон, планшет, комп'ютері, ноутбуці. Це дійсно зручно. Єдиним недоліком є необхідність стабільного інтернет-підключення. Втратите з'єднання – втратите і доступ до музики.

Збільшується число сервісів, що дозволяють як слухати музику онлайн, так і викачувати її. Завдяки цій функції ви можете завантажувати на свої пристрої треки, альбоми або плейлисти. Якщо у вас не безлімітний тариф у стільникового оператора, але ви любите насолоджуватися музикою, вам стане в нагоді такий сервіс.

Першим ділом ви повинні зрозуміти, що ні один з програвачів не дасть вам змогу слухати потокову музику без доступу в інтернет. Тоді виникає питання: про які додатках ми говоримо? А ми говоримо про тих, з допомогою яких можна зберігати улюблені саундтреки для подальшого прослуховування їх офлайн. Ми розглянули десятки подібних додатків і вибрали з них кращі.

Google Play Music (Android,iOS)

Google Play Music — сервіс потокової музики, запропонований користувачам Android компанією Google. Програма вже має бути встановлено на мобільному пристрої з Android, якщо на ньому стоїть Android KitKat або більш нові версії операційної системи. В старих версіях ОС доведеться встановлювати, але навряд чи у вас ОС менше 4.4.

З допомогою Play Music можна слухати всі файли, збережені на вашому пристрої. Головна родзинка сервісу — служба Radio з безліччю налаштувань, починаючи з вибору мови і стилю музики і закінчуючи підбором радіостанції під настрій або вид діяльності. У сервісі багато корисних функцій і величезна бібліотека музичних файлів всіх жанрів.

Deezer (Android,iOS)

Реєструючись на Deezer, ви відразу ж вибираєте музичні напрямки, які вам подобаються. Це допоможе додатком шукати і пропонувати вам музику. Велика кількість радіостанцій на вибір. Можна швидко знайти будь-яку пісню, якою б повільний інтернет у вас не був.

Якщо хочете слухати улюблені композиції офлайн, є можливість скачування звукових файлів для подальшого прослуховування. Можна підписатися на виконавців, які вам подобаються, тоді Deezer повідомить вам, коли з'являться нові пісні у ваших улюблених музикантів.

Spotify Music (Android,iOS)

Не працює для жителів РФ!

Якщо у вас є підписка на Spotify Premium, ви можете використовувати автономний режим для прослуховування пісень. З цією функцією вам не потрібно підключатися до інтернету, щоб насолоджуватися музикою. Багато треки мають бітрейт 320 Кбіт/с, що означає дійсно яскравий, насичений звук. Сервіс завантажує і зберігає локальну копію файлу на вашому смартфоні. Таким шляхом можна зберігати до 3333 треків. У тарифних планах Unlimited і Free автономного режиму немає.

Біля треків, які були повністю завантажені на пристрій, з'явиться символ у вигляді зеленої стрілки. Якщо стрілка сіра, значить завантаження ще не завершена. Щоб переконатися, що ви не використовуєте інтернет-з'єднання для прослуховування, перейдіть до налаштувань Spotify і активуйте режим Offline Mode. Після цього зв'язок з сервісом обірветься. Інші онлайн-додатки продовжать працювати, як і раніше.

Синхронізована музика відтворюється тільки з програми Spotify. Наприклад, ви не можете відкрити iTunes і відтворити її там. Всі файли зберігаються в зашифрованому вигляді.

В Spotify ви можете відзначити вибрані списки відтворення і синхронізувати їх зі своїм пристроєм для прослуховування в автономному режимі. Під час синхронізації потрібно перебувати в мережі, але після її закінчення можна буде відключитися.

SoundCloud (Android,iOS)

SoundCloud — найбільше мережеве сховище музики, де ви можете підбирати пісні у відповідності зі своїми музичними звичками. Плюс сервіс пропонує вам треки, які ви вже слухали раніше і вони вам сподобалися. І все це абсолютно безкоштовно. Найкраще в SoundCloud — ця платформа дає вам можливість завантажувати і викачувати улюблену музику. Можна завантажити у свій акаунт саундтреки різних виконавців, свої власні мікси і пісні. Є готові плейлисти, які можна слухати під настрій.

У сховищі легко шукати улюблених виконавців сучасності і музикантів минулих десятиліть. Також є можливість підписатися на оновлення улюблених виконавців, щоб відразу дізнаватися про завантажених ними нових композиціях. SoundCloud — це захоплююче. Саме за це його і люблять люди.

Для прослуховування музики з плейлистів без підключення до інтернету необхідна підписка на SoundCloud Go, яка недоступна для Росії, але якщо ви встановите VPN на Android, то зможете обійти це обмеження.

Після оформлення SoundCloud Go ви можете зберегти треки в автономному режимі. Для цього потрібно просто натиснути символ завантаження у вигляді стрілки навпаки пісні або вгорі списку відтворення.

Ви також зможете скачати всю свою колекцію на сматфона, встановивши у налаштуваннях параметр Automatically Save, тоді буде зберігати стільки треків, скільки зможе вміститися на телефон. Ви можете змінити обсяг пам'яті, доступний SoundCloud. Для цього зайдіть в налаштування і пересуньте повзунок в панелі пам'яті.

Wynk Music (Android,iOS)

У Wynk Music є все, що тільки може знадобитися любителю музики. На головній сторінці сервісу ви знайдете категоризацію по самим різним критеріям, включаючи нові пісні на різних мовах, 100 кращих композицій на Wynk, вірусні треки і маловідомі музичні твори.

Розробники стверджують, що їх колекція містить понад трьох мільйонів треків на різних мовах, як від виконавців місцевого рівня, так і від всесвітньо відомих музикантів. Крім цього, ви можете вибрати одну з безлічі радіостанцій або завантажити вподобані музичні файли. Також додаток працює як mp3-програвач, за допомогою якого можна слухати музику, записану на ваш пристрій.

Pandora (Android,iOS)

В Pandora не така багата музична бібліотека, як у інших додатків з нашого списку, зате «Пандора» відрізняється багатою функціональністю. Одна з багатьох цікавих функцій — будильник, який розбудить вас в потрібний час вашої улюбленої музичної композицією. Велика кількість радіостанцій.

Tidal (Android,iOS)

Tidal — перший у світі сервіс потокової музики з якістю звуку High Fidelity і відео у високому дозволі. Контент збирають і обробляють професійні виконавці, журналісти та експерти. З Tidal ви отримуєте доступ до більш ніж 40 млн треків. Додаток дозволяє завантажувати альбоми, плейлисти і окремі файли, щоб насолоджуватися музикою в будь-якому місці. Автономний режим доступний одночасно для трьох пристроїв.

Читайте також

У тренді