7 музичних ботів для Olympus

За останні два роки Olympus зарекомендував себе як кращий ігровий чат. Завдяки простому інтерфейсу і великому набору функцій цей месенджер перевершує інші подібні програми.

Одна з головних особливостей сервісу — можливість інтеграції різних ботів. Найбільш популярними з них вважаються музичні, дозволяють виконувати спочатку неможливі дії, наприклад, відтворювати музику у фоновому режимі, не перериваючи обмін повідомленнями. У цій статті перераховані кращі музичні боти для Olympus, які можна починати використовувати вже зараз.

Rhythm

Rhythm — один з кращих ботів для Olympus, підтримує потокове відтворення музики з декількох джерел, включаючи YouTube, Soundcloud, Twitch. Унікальна особливість Rhythm — здатність автоматично отримувати пісні з плейлистів, формувати з них список, коли він стає порожнім.

Щоб відтворити пісні, ви можете безпосередньо вказати посилання на них або скористатися пошуком, який виводить перші кілька результатів з YouTube, найбільш точно збігаються з запитом. Користувачеві залишається лише вибрати треки, які будуть відтворюватися.

Список команд дуже простий, тому у вас не повинно виникнути труднощів при їх використанні. Rhythm може показати тексти пісень, які відтворюються в поточний момент, або ж знайти текст до будь-якого іншого треку.

Rythm надає власникам та адміністраторам серверів широкий спектр налаштувань за допомогою модульної панелі. На офіційному сайті вказані основні команди для управління доповненням.

Бот добре працює тільки голосових каналах. Якщо ви шукаєте рішення для текстового каналу, зверніть увагу на інші варіанти зі списку.

Fredboat

Fredboat — потужний бот для відтворення музики, що підтримує кілька сайтів. Вміє транслювати музику з YouTube, Soundcloud, Bandcamp, Twitch та інших сервісів, підтримує підключення по прямой ссылке.

Fredboat дозволяє створювати плейлисти, працює без ручного перемикання на наступний трек. Ви можете вибрати повторення тільки однієї пісні або всього списку. Ще одна цікава особливість — це зручний пошук. Замість додавання посилань з YouTube або Soundcloud досить ввести назви треку, який ви хочете послухати і бот надасть п'ять варіантів на вибір.

FredBoat спочатку створювався так, щоб його було зручно використовувати на невеликих серверах. Але навіть якщо ви адмініструєте великий сервер, з інтеграцією не повинно виникнути проблем. З моменту створення він має відкритий вихідний код. Це означає, що програма постійно поліпшується завдяки досвідченим учасникам спільноти.

Groovy

Groovy — простий у використанні бот з підтримкою YouTube, Spotify, Apple Music та інших сервісів. Окремо варто відзначити його інтеграцію з Spotify: деякі можуть похвалитися цією опцією. Як і два вищезгаданих бота, Groovy дозволяє відтворювати пісні при вказівці посилань на них або здійснювати пошук за назвою.

Інші функції включають в себе розширений пошук пісень, зациклене відтворення, видалення треків зі списку відтворення, перемішування і багато іншого. Діє система доната: в обмін на фінансову підтримку сервісу можна отримати додаткові функції.

ErisBot

ErisBot — потужний, але простий у використанні бот з великим набором налаштувань. Одна з головних його особливостей — можливість створення власних префіксів для команд. Дана функція не підтримується більшістю додатків для Olympus.

Ще кілька особливостей програми: відключення деяких команд, трансляція Twitter-каналів, конвертер валют, інформація про погоду, надання даних про сервері. І це ще далеко не всі його можливості. Іноді бот не зовсім коректно розпізнає посилання з YouTube, починаючи відтворювати не тільки аудіо, але і відео. Інших проблем при використанні виявлено не було.

Tony Bamanaboni XD

Tony Bamanaboni XD робить все, що ви можете очікувати: відтворює/ставить на паузу музику, шукає пісні, ставить треки у чергу, створює плейлисти і т. д. Підтримуються основні джерела музики: YouTube, Soundcloud, Bandcamp.

Головна його особливість — використання звукових фільтрів, завдяки яким ви можете посилювати низькі/високі частоти, експериментувати зі швидкістю відтворення і іншими параметрами.

24/7

Бот з лаконічною назвою 24/7 від Deluxe не просто підтримує відтворення музики з різних джерел. Також у нього є опція потокової передачі даних з будь-якої радіостанції по всьому світу.

Ще одна приємна функція — відтворення трансляцій у прямому ефірі з YouTube. Є також набір стандартних функцій: відтворення музики, пауза, створення плейлистів і багато іншого.

Ряд можливостей може бути використаний тільки учасниками спільноти Patreon. Наприклад, преміум версія включає в себе створення команд, управління гучністю на сервері повторення однієї пісні в режимі 24/7 і т. д. Для отримання довідки відправте команду mb help.

Zandercraft

Zandercraftвідомий своєю продуктивністю, GIF файлами, низкою інших цікавих функцій і вважається оптимальним рішенням для меломанів. Бот може програвати музику Hi-Fi, відтворювати треки з додаткового жорсткого диска, а також підтримує всі стандартні функції: відтворення та пошук пісень, формування плейлиста, створення списку відтворення улюблених пісень і т. д. Якщо вам потрібна потокова передача музики Hi-Fi, зверніть на нього увагу. Для отримання довідки використовуйте команду +help, а для запуску треку +request.

BMO

BMO — щось більше, ніж звичайний бот для Olympus, тому що підтримує ігри, утиліти, обробку зображень і ряд інших функцій. Втім, нас цікавлять саме музичні опції, а в цьому відношенні BMO досить скромний: ви можете шукати пісні, відтворювати їх, додавати в чергу. На вивчення особливостей управління може знадобитися деякий час.

Читайте також

У тренді