Кращі гаманці для Bitcoin і Ethereum на Android

Биткоин продовжує створювати хвилі хаосу у фінансовій індустрії: на момент написання статті він коштував близько 1250 доларів. Один з головних плюсів полягає в тому, що вам не потрібно викладати останні гроші, щоб потрапити в гру, так як крипту можна купувати поступово.

Будь-хто, хто хоче потрапити в світ кріптовалюти, спочатку повинен створити гаманець для зберігання своїх коштів. Смартфони є нашими постійними партнерами, і в Play Маркеті немає недоліку в електронних гаманцях для биткоина або эфириума. Ось кращі з них!

Coinbase

Coinbase – це платформа обміну биткоинов, заснована в Сан-Франциско в 2012 році. Вона має додатки для iOS і Android і являє собою вбудовані гаманці для Bitcoin, Ethereum і старого доброго долара. Гаманці дуже безпечні і вимагають трехшаговой верифікації, щоб отримати доступ до Coinbase.

Як обмінник, розташований у США, Coinbase вимагає перевірки особи під час реєстрації, що надає йому законності – те, у чому світ криптовалют все ще гостро потребує. Посвідчення особи і підтвердження місця проживання повинні бути відправлені на розгляд, подібно до процедури відкриття банківського рахунку. Після затвердження користувач може прив'язати свій банківський рахунок, дебетові і кредитні картки для початку торгівлі.

Додаток інтуїтивно зрозуміло і має можливість миттєво конвертувати Bitcoin в долари і навпаки, використовуючи вбудовані гаманці для обох валют. Якщо ви досить підприємливі, ви можете вести денні операції, використовуючи Coinbase і потенційно збільшувати свої частки крипті.

Оскільки всі запаси зберігаються в самій програмі, немає потреби в резервному копіюванні. Незважаючи на зручність, багато будуть шкодувати про те, що їх гроші зберігаються в самій Coinbase, оскільки платформа може бути не настільки безпечна, як гаманець, який зберігається в секреті.

Coinbase також контролює передачу биткоинов з відомих сайтів азартних ігор, тому користувачам потрібно бути обережними з перенесенням їх виграшів, оскільки це може призвести до припинення облікового запису.

Mycelium

Биткоин часто хвалять за те, що він робить наголос на недоторканність приватного життя і анонімність, тому розробники застосували ці ж принципи у своєму додатку. Коли мова заходить про конфіденційність, Mycelium вважається золотим стандартом, так як він використовує ієрархічно детерміновані (HD) процеси для забезпечення безпеки і швидкості транзакцій, а це означає, що для резервного копіювання вам потрібно всього лише запам'ятати дванадцять англійських слів.

Анонімність – великий плюс Mycelium, оскільки користувачам не потрібно проходити якісь суворі перевірки особистості, щоб почати купувати і продавати Bitcoin. Для забезпечення конфіденційності всі угоди проходять через мережу Tor, щоб приховати місце розташування користувача і його особистість.

Mycelium дає своїм користувачам додаткову перевагу купівлі та продажу биткоинов локально через Marketplace, відмінного місця для миттєвого обміну на готівку. Крім цього, місцеві транзакції можуть дати більш гнучкі ціни порівняно з фіксованими цінами Coinbase, так як вони надає більший пул, з якого можна вибрати кращі ціни.

Mycelium може синхронізуватися зі все більш популярними «жорсткими» гаманцями, такими як Trezor і Ledger. Подібно USB-накопичувачів, ці гаманці являють собою зовнішні апаратні пристрої, спеціально створені для безпечного зберігання кріптовалюти. Використовувати зовнішній гаманець дуже просто – просто вставте його у свій телефон і відкрийте Mycelium. Пройдіть перевірку і підтвердіть переклад у своєму зовнішньому гаманці, і все готово!

Звикання до Mycelium може зайняти трохи часу, оскільки сам додаток не настільки інтуїтивно зрозуміло, як Coinbase. Торгівля, наприклад, розташована на сторінці балансу, і не є основним варіантом. Але якщо не враховувати дрібні недоліки зразок цього — це надійна програма, яка робить ваші угоди максимально конфіденційними.

Copay

Copay – ще одне відмінне додаток, яке відрізняється акцентом на безпеку і запобігання крадіжок. Як і Mycelium, Copay вимагає, щоб ви створили резервну копію свого гаманця і використовували ту ж HD-систему з дванадцятьма словами для захисту гаманця.

Однак відмінною рисою Copay є його багатофункціональність. При цьому користувач може створити один гаманець з кількома пристроями як підписують сторін. Наприклад, за допомогою цієї функції користувач може створити три набору клавіш на двох телефонах та листку паперу. Коли транзакція обробляється, для неї потрібно два підписи (з телефонів або на папері), якщо одна з них недоступна. Це робить програму дуже стійкою проти кібер-шахрайства, оскільки потенційному злодієві доведеться зламати як мінімум два окремих пристрої для доступу до ваших коштів.

Copay дозволяє користувачеві синхронізувати з Coinbase і Gildera, щоб купувати і продавати биткоины, але, на жаль, програма не має можливості здійснювати локальні транзакції як Mycelium.

Безумовно, найбільшим розчаруванням у Copay є управління транзакціями. В даний час тільки один центральний сервер контролює і керує всіма угодами. Хоча ваші монети щодо захищені від крадіжки, транзакції уразливі для атак DDoS та інших пов'язаних з сервером проблем, які можуть виникнути, залишаючи вас з монетами, які не можна витратити з-за простою сервера.

Висновки

Як ви помітили, існує безліч варіантів, коли ви вибираєте Android-гаманець у відповідності з особистими потребами. Якщо ви новачок, який хоче збалансувати простоту і функціональність, Coinbase – це, ймовірно, ваш кращий вибір. Однак якщо ваші особисті пріоритети – конфіденційність та анонімність, краще підійде Mycelium. А для людей, які хочуть отримати додаткові заходи безпеки, відмінне рішення пропонує Copay.

Читайте також

У тренді