7 додатків для установки пароля на Android

Електронний замок – це найпростіший спосіб забезпечити безпеку вашого телефону. Принцип його роботи дуже простий — на всі додатки встановлюється пароль, після чого їх може запустити тільки той, хто знає ці заповітні цифри. Завдяки цьому не потрібно турбуватися, що хтось сторонній отримає доступ до вашого аккаунту ВКонтакте або додатком до вашого банку. Найкраще такі програми працюють в поєднанні з блокувальниками екрану (локскринами). Це дозволяє забезпечити подвійний захист.

App Lock від DoMobile

App Lock від DoMobile Lab може виконувати основні завдання, такі як блокування певного софта, передачі даних WiFi, закривати доступ до фотографій і відео. Є захист від видалення, підтримка відбитків пальців, відключення вхідних дзвінків.

Ви можете вибрати будь-які фотографії або відео на своєму телефоні, які слід приховати від чужих очей. Також нещодавно розробники додали анонімний браузер, який не зберігає вашу історію переглядів сайтів.

Є ще дві класні штуки — це блокування по часу і місцю розташування. Перша включить захист у вказаний проміжок часу, наприклад, вночі, коли ви спите, а друга функція включить захист коли ви знаходитесь в певному місці, наприклад, тільки на роботі чи вдома.

Тепер ви можете спокійно дати друзям подивитися відео на YouTube і не турбуватися, що вони непомітно відкриють вашу переписку в ВК. Додаток не займе багато місця в пам'яті Android-телефону, т. к. важить всього 2,5 Мб.

App Lock від IvyMobile

AppLock може заблокувати практично будь-яку програму на смартфоні, а також системні програми, такі як дзвінки, налаштування і галерея. Адже у нас можуть бути особисті фотографії і відео, які ми не хочемо, щоб хто-небудь побачив.

В епоху, коли спілкування в соціальних мережах – це те, що ми робимо кожну годину, важливо зберегти листування в безпеці, і цей додаток ідеально підходить для установки пароля на всі соціальні мережі, такі як ВКонтакте, Telegram і Whatsapp.

Функція підробленої обкладинки дозволить вам приховати наявність App Lock, показуючи замість нього інший значок, якщо ви не хочете, щоб інші знали, що ви його використовуєте. Наприклад, якщо ви виберете значок «Годинник», ніхто не дізнається, яке це насправді додаток. Це особливо корисно, тому що іноді люди намагаються спочатку видалити подібні додаток, щоб зняти захист, але ця функція дозволяє вам уникнути подібної загрози.

Навіть якщо хтось спробує заглянути через ваше плече, коли ви вводите пароль, AppLock не дасть його запам'ятати завдяки висновку випадкової клавіатури на екран. А функція Inturyer selfies дозволить зробити селфи людини, який намагається підібрати пароль.

Так як не всім подобається постійно вводити PIN-код, тут є функція зупинки, яка дозволяє одним кліком розблокувати додатка.

CM AppLock

Китайська інтернет-компанія Cheetah Mobile Inc, яка найбільш відома за такими програмами як Clean Master CM Security, QuickPic Gallery недавно випустила додаток під назвою CM AppLock – Intruder Selfie.

Після встановлення пароля, вас відразу запроторять в налаштування Android, в пункт «Програми з використанням доступу» і попросять вас «Дозволити доступ до використання» для відстеження того, які програми ви використовуєте, і як часто. Врахуйте, що якщо ви не дозволите доступ, то програма не буде працювати.

При першому запуску даються рекомендації по тим додаткам, які ви, можливо, захочете заблокувати із самого початку. Це особливо корисно для когось на зразок мене, у якого встановлено кілька десятків програм.

Ви можете встановити блокування кожен раз, коли екран вимикається, ви закриваєте додаток або через 3 хвилини після вимкнення екрану. Коли я тестував цю функцію, CM AppLock запитав, чи хочу я змінити його налаштування, тому що я вмикав і вимикав екран занадто часто.

Блокування програм, особливо тих, які призначені для обміну повідомленнями, не буде вам дуже корисна, якщо повідомлення все ще відображаються в панелі сповіщень вашого Android. Дана програма передбачила і цей момент і ховає повідомлення від сторонніх очей.

Якщо хтось сторонній спробує підібрати пароль, CM AppLock автоматично зробить і збереже його фотографію, але зломщик не буде про це знати. Після того, як я протестував цю функцію, фотографія зловмисника була відправлений на мою електронну пошту протягом 5 секунд. Повідомлення містило фотографію з фронтальної камери, назва програми, що «порушник» намагався відкрити, час і посилання на сервіс «Знайти телефон» у випадку якщо ви його втратили. Все звучить відмінно, тільки основна проблема програми полягає в тому, що воно може бути спокійно видалено будь-яким користувачем.

Norton App Lock

Norton – гучне ім'я, якщо мова йде про антивірусних програмах, але розробники цієї компанії займаються і іншими речами. В цей раз вони представили безкоштовний інструмент для установки на додатки пароля. Для цього використовується 4-значний PIN-код, буквено-цифровий пароль або схема.

Це відмінний інструмент для тих, хто не любить зайвих складнощів. Як і ряд інших аналогічних програм, Norton автоматично робить фотографію людини, що намагається вгадати пароль.

Norton дає рекомендації щодо того, які додатки, на його думку, варто заблокувати. Просто натисніть кнопку в верхньому правому кутку і виберіть пункт «Блокувати рекомендовані програми», щоб запоролить їх всі, але ви звичайно можете вибирати самостійно.

Варто відзначити, що Norton App Lock краще не використовувати на слабкому смартфоні, оскільки йому потрібно трохи менше секунди на спрацювання, а це означає, що якщо ви приховаєте якісь фотографії, інший користувач може на секунду їх побачити. Таким чином, чим швидше буде працювати ваш телефон, тим краще буде працювати захист. На потужних смартфонах це не повинно бути проблемою.

Також я протестував «батьківський контроль», вибравши одну з ігор на сторінці «Список», а потім видалив цю гру, знову встановив і спробував запустити Norton App Lock все одно пам'ятав, що на гру варто обмеження і не дозволив її запустити без введення пароля. Тому обійти захист таким чином не вийде.

Perfect App Lock

Perfect App Lock не ідеальний, але у нього є і хороші сторони. Додаток дуже швидке і захист запускається миттєво, тоді як деякі конкуренти запускаються довше секунди. Може показувати фальшиві повідомлення про помилку кожен раз, коли користувач намагається відкрити заблокований додаток. Зловмисник буде думати, що проблема пов'язана з самим додатком, а не з наявністю такого захисту.

З незвичайного, тут встановлено підроблений сканер відбитків, який як би захищає справжній екран блокування. Після сканування відбитку» заново запустити програму, щоб побачити справжні екран блокування для введення PIN-коду.

Серед додаткових опцій можна відзначити Stealth Mode, який приховує наявність захисту на телефоні і функцію індивідуальної настройки яскравості для всіх додатків. Підтримується блокування по часу і точки доступу WiFi. Програма вимагає права адміністратора (root-права Android), щоб сторонні не могли її видалити.

З мінусів можна відзначити огидно нав'язливу рекламу, яка з'являється в самий невідповідний час і навіть на самому екрані блокування. На щастя, її можна видалити, купивши платну версію.

Smart AppLock

Smart AppLock заблокує ваші програми та фотографії, налаштування і захистить від копіювання даних. Всі дані будуть надійно збережені. Програма вміє маскуватися під локскрин, щоб заплутати зловмисника.

Є автозапуск після перезавантаження, попередження про злом (фотографія злочинця автоматично відправляється по електронній пошті) і сканер відбитків пальців. Програма поширюється безкоштовно, розробники заробляють на рекламі. Недоліком є те, що Smart AppLock досить просто видалити після виявлення, але незважаючи на це, додатком користуються вже більше 20 мільйонів чоловік.

Vault

Vault – додаток з досить багатим функціоналом. Крім програм, воно також вміє блокувати SMS, фотографії, відео, контакти, журнали дзвінків та іншу інформацію. Крім того, в ньому є вбудований браузер для анонімного серфінгу. Підтримується резервне копіювання даних на хмарний сервіс. Vault вміє працювати в прихованому режимі і попереджати власника пристрою про злом.

Читайте також

У тренді