8 кращих будильників для Android російською мовою

У людей багато загального. Ми всі їмо, спимо, користуємося туалетом, і, як правило, всі ми прокидаємося після того, як заснули. Будильник — це звичне пристрій в спальні, і таку роль для багатьох виконують смартфони. Іноді стандартний дзвінок просто не здатний нас розбудити і потрібно щось більш серйозне. Тому ми склали список найбільш просунутих будильників для Android.

Alarm Clock for Heavy Sleepers

Alarm Clock for Heavy Sleepers – це просте, але ефективне застосування в якому можна задати необмежену кількість будильників. У ньому є таймер із зворотнім відліком, повторювані і разові дзвінки. Програма навіть підтримує розумні годинник на ОС Android Wear, статистику сну і багато іншого.

Є режим з різними завданнями для відключення, який пробуджує так, щоб ви знову не заснули. Є режим «відбою», який дозволяє отримати достатню кількість сну. Безкоштовна і платна версії практично ідентичні. Проте в платній версії немає реклами.

Alarmy

Творці Alarmy заявляють його як самий дратівливий будильник у світі. Для цього є незвичайне основу. У вашому будинку налаштовується точка реєстрації і щоб відключити дзвінок будильника, необхідно помістити телефон в цю точку. В іншому випадку він буде продовжувати дзвеніти. Для деяких людей це вже занадто. Додаток також включає в себе різні задачі та головоломки, які необхідно вирішити для відключення. Це одне із самих креативних додатків в нашому списку.

Good Morning

Good Morning— одне з відносно нових додатків в даній категорії. Додаток не тільки бадьорить, але і відстежує сон. Звичайно, це означає сон з телефоном в ліжку. З незвичайних функції можна відзначити генератор шуму, оновлення погоди і нічний режим. Процес відстеження сну трохи застарів, але для деяких він згодиться. Єдиною покупкою в додатку є розширення до професійної версії за 1 долар.

Sleep as Android

Sleep as Android є одним з найпопулярніших додатків для відстеження сну, яке вивчає вас під час сну, а потім намагається проаналізувати, наскільки добре ви спали. Показує стадії глибокого і швидкого сну. Для цього необхідно, щоб ви спали поруч із телефоном.

Додаток також інтегрується з Google Fit, Samsung S Health, Galaxy Gear, Android Wear, Pebble (спочивай з миром) і Spotify. І навіть розпізнає, чи є у вас напади апное уві сні. Проте ми не рекомендуємо використовувати його як інструмент для діагностики. Завантаження програми безкоштовна, просунута версія коштує 4 долари. Є російська мова.

Timely

Timely – відрізняється соковитим і цікавим дизайном. В іншому Timely дотримується базових принципів. У нього є таймер, будильник, теми оформлення і годинник. Додаток також має функцію Smart Rise з налаштованим звуковими сигналами. Цим додатком володіє Google. Тим не менше, воно періодично оновлюється. Додаток абсолютно безкоштовно і не містить реклами. Я користуюся саме їм.

Alarm Clock Xtreme

У Alarm Clock Xtremeстандартний список функціоналу: музичний дзвінок, завдання для відключення, автоматична відстрочка, настройка кнопки повтору і т. д. Додаток також відстежує ваш сон. Функція реалізована не так добре, як в інших додатках, але все ж дає трохи інформації. У безкоштовної версії на рідкість дратує реклама. Настійно рекомендуємо використовувати платну версію, якщо ви вирішите спробувати додаток.

I can't Wake Up

ДодатокI can't Wake Upпідійде для тих, у кого проблеми з пробудженням вранці. Воно включає в себе вісім завдань, тільки вирішивши їх можливо відключити дзвінок. Ідея полягає в тому, щоб підбадьорити вас, перш ніж ви натиснете кнопку «скинути». У всьому іншому, він має стандартну функціональність. Безкоштовна і платна версії практично ідентичні, але в платній версії за 3 долари немає реклами.

Early Bird

Early Bird— у нього є основні функції, наприклад, практично нескінченну кількість будильників, різні теми оформлення, кілька способів відключення, погода та багато іншого. Додаткові способи відключення виразно змусять прокинутися. Додаток може змінювати будильник щоденно в автоматичному режимі. Це безперечно одна з кращих функцій. У безкоштовної версії є реклама, а в платній – ні. У всьому іншому, версії працюють однаково.

Читайте також

У тренді