9 додатків для блокування небажаних вхідних дзвінків

Нікому не подобається, коли на смартфон надходять дзвінки з небажаних номерів і приходить спам SMS. Ми хочемо спокійно провести час з друзями та сім'єю, а замість цього змушені кожні п'ять хвилин відволікатися на дзвінки і текстові повідомлення компаній, які дістають без дозволу всіх своєю дурною рекламою. На щастя, існує безліч програм, які допомагають фільтрувати і блокувати небажані дзвінки та SMS. У цій статті ми розглянемо кращі програми такого плану.

Truecaller

Truecaller — одне з кращих додатків магазину Google Play, призначених для блокування дзвінків та захисту від спаму. Програма встановлена більш ніж на 100 мільйонів гаджетів з операційною системою Android. Функціональність настільки влаштовує більшість користувачів, що вони не бачать сенсу у встановленні іншого софта.

Дане ПЗ може замінити стандартну дзвонилку телефону. До складу програми входить велика і регулярно оновлювана база даних телефонних номерів, які беруть участь у шахрайських схемах і розсилають спам. Користувач може бачити, що йому надходить дзвінок або SMS-повідомлення з підозрілого номери, але може і повністю блокувати небажані номери і контакти. Відмінне універсальне додаток! Регулярно оновлюється і завжди працює, як годинник!

Call Control

У багатьох додатках нашого рейтингу є комунікаційні функції, але в цьому плані Call Control на голову обходить конкуруюче З. Функціонал виходить в Call Control на перше місце. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, все продумано і зручно. При цьому абсолютно безкоштовно! Немає ніяких нарікань до роботи.

Call Blocker

Простота назви цього додатка відповідає його простоті інтерфейсу. У функціоналі Call Blocker немає нічого зайвого. Інтерфейс простий і зрозумілий, легко блокувати дзвінки та спам, завдяки наявності вбудованих чорних і білих списків. Також підтримується робота за розкладом. Наприклад, можна трохи відпочити, тимчасово відключивши всі вхідні дзвінки. Природно, інформація про всіх надійшли дзвінки зберігається.

Hiya

У додаткуHiyaодна з найкращих баз даних в порівнянні з конкурентами. Якщо вам не підійшла жодна з описаних вище програм, з великою часткою ймовірності вас влаштує Hiya. Додаток абсолютно безкоштовно. Його завантажили вже більше 5 мільйонів разів, що про щось говорить.

Відмінно пророблений інтерфейс, багато потрібних функцій. Програма добре справляється з блокування небажаних дзвінків та SMS-повідомлень. Можна також додавати текстові замітки до певних номерах.

Call Blocker Free

Якщо ви шукаєте безкоштовна, проста і невибаглива до апаратних ресурсів додаток, зверніть увагу на Call Blocker Free. Програма відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і функціоналом нітрохи не поступається платного ПЗ.

Номери людей, з якими ви не хочете більше спілкуватися, легко вносяться у чорний список. Хороший вибір для тих, хто шукає бюджетний варіант, або безкоштовну альтернативу більш дорогому програмному забезпеченню.

AntiNuisance

Нехай у AntiNuisance мінімум функцій, зате програма працює, як годинник. Так і не ставили розробники метою напхати додаток як можна великою кількістю опцій. Програмісти збиралися зробити легкий і простий програмний продукт і це у них вийшло. У AntiNuisance немає готової бази номерів, але користувачі легко можуть створити свою. Є функція блокування всіх дзвінків з невідомих номерів.

Call Blacklist

Call Blacklist— це ще одна програма-важковаговик, яку можна завантажити в магазині Google Play. В активі додатку більше 10 мільйонів скачувань і інтерфейс, який сподобається більшості власників пристроїв з Android.

Програма досить функціональна і візуально приваблива. Про нього добре відгукуються користувачі. Якщо ви шукаєте додаток, який вміє все і не варто нічого, сміливо вибирайте Call Blacklist. Програма абсолютно безкоштовна, але при цьому відрізняється простотою використання і великою кількістю корисних функцій.

Should I Answer?

Основне призначення Should I Answer? — блокування дзвінків, і додаток справляється з цим завданням на відмінно. У програму інтегрована база даних, що поповнюється, в тому числі, і самими користувачами. Також передбачена можливість вносити в базу свої номери.

Mr. Number

Як і в ряді інших додатків з нашого списку, в Mr. Number є база даних номерів, з яких проводиться розсилка спаму або реалізуються шахрайські схеми. Номери, які беруть участь у фішингу та інших протиправних діях, автоматично блокуються, а користувач повідомляється про спроби здійснення дзвінка.

Додаток розроблено під Android вже відносно давно. Воно кілька разів оновлювався, але, на жаль, до теперішнього моменту можливості цього ПО блокування SMS-повідомлень і дзвінків залишаються обмеженими. У загальному і цілому програма виконує свої функції, але робить це не так добре, як хотілося б.

Читайте також

У тренді