5 додатків для обрізання музики на Android

MP3-файли вкрай популярні протягом останніх десятиліть. Раніше практично не було можливості їх редагувати. Тепер же існуючі технології дозволяють без особливих проблем обрізати будь-яку пісню і створити рінгтон навіть за допомогою телефону.

В Google Play ви знайдете незліченна кількість подібних додатків, що використовують одні й ті ж механіки. Однак не так просто вибрати по-справжньому хороші програми для редагування музики. Ось чому ми вирішили полегшити вам задачу і підготувати список, куди включили кращі варіанти.

Music Editor

Music Editor— дозволяє обрізати окремі MP3-файли і об'єднувати їх для створення власного мікстейп, що, погодьтеся, дуже круто. Всі аудіофайли розташовуються в плейлисті, хоча передбачена функція пошуку безпосередньо в пам'яті телефону.

Додаток поставляється разом зі спеціальним диктофоном, завдяки якому можна записувати свій голос або музику. Music Editor також стане в нагоді, якщо ви хочете конвертувати MP3 файли в інший формат: AAC, WAV, M4A і інші.

Все, що ви відредагували, зберігається у відповідних папках, так що у вас буде окремі розділи для обрізаних та об'єднаних треків. Music Editor — це, мабуть, найпотужніше додаток для редагування музичних файлів. В Google Play воно доступно безкоштовно, однак буде присутня реклама.

MP3 Cutter

MP3 Cutter— просте додаток, що дозволяє швидко відредагувати аудіофайл, щоб зробити його ідеальним для рингтон або звуку повідомлення. Всі доступні на пристрої записи будуть відображатися у вікні MP3 Cutter. У вашому розпорядженні виявляться прості інструменти для обрізання конкретних фрагментів аудіозаписів.

Як тільки закінчите з редагуванням мелодії, її відразу ж можна встановити рінгтоном або зберегти для зручності на SD-карту. Програма сумісна з більшістю смарфтони і планшетів. В Google Play доступна для безкоштовного стрибки, проте в самому додатку можна здійснювати покупки, і буде присутня реклама.

Timbre

Timbre— це чудове додаток з дуже простим управлінням і досить широким функціоналом, що дозволяє з'єднувати існуючі аудіофайли і відеозапису, а також вирізати звук з будь-якого відео, щоб встановити його в якості рінгтона. Програма підтримує велику кількість форматів: wav, flac, m4a, aac, wma для аудіо і mp4, flv, avi, mkv, webm & mpeg відео.

За допомогою вбудованих алгоритмів Timbre можна використовувати для перетворення тексту в реальну мова. Програма має позначку «Вибір редакції» в Google Play, розповсюджується безкоштовно з наявністю вбудованої реклами і внутрішніх покупок.

MP3 Cutter and Ringtone Maker

MP3 Cutter and Ringtone Makerдопомагає встановлювати MP3-файли в рингтони, звуки повідомлень або персональний сигнал будильника, що робить його універсальним в плані функціональності. Крім того, ви завжди можете використовувати вбудований рекордер для додавання унікальних штрихів до свого рингтону. Процес редагування займає не більше кількох хвилин. Від вас потрібно лише вибрати аудіофайл, обрізати його, зберегти і встановити в якості мелодії для дзвінка або повідомлення.

Крім того, в програмі є можливість перейменовувати відредаговані записи, щоб потім не плутати з оригінальними, і зберегти на SD-карту, що полегшує їх пошук.

Audio MP3 Cutter

Audio MP3 Cutterбільше підійде для створення музики, ніж просто для обрізки аудіофайлів. З його допомогою ви можете також редагувати пісні і встановлювати їх в якості дзвінка або сигналу. Крім того, воно допоможе вам об'єднувати декілька мелодій в одну, змінювати метадані музичного файлу, включаючи обкладинку альбому, теги, його ім'я виконавця і т. д. Вбудований плеєр допоможе прослухати наявні записи.

Як тільки закінчите з редагуванням, мелодію можна встановити в якості сигналу дзвінка або сповіщень, не виходячи з програми. Додаток сумісний з версією Android 4.0 і вище і безкоштовно, хоча в нього вбудована реклама, і присутні внутрішні покупки.

Читайте також

У тренді