5 онлайн сервісів для обрізки і редагування музики

Хочете використовувати модну пісню в якості рінгтона? Бажаєте створити мэшап з улюблених композицій? Все це можна легко зробити за допомогою безкоштовних онлайн сервісів. Вам не потрібно завантажувати програми на комп'ютер. Тут ми розглянемо кращі з них!

З допомогою цих онлайн-інструментів для обрізки і редагування музики ви можете не тільки швидко створювати рінгтони, але й об'єднувати свої улюблені пісні. Звичайно, ці сервіси не такі багатофункціональні, як програми для комп'ютера. Однак вони ідеально підходять для швидкої простої обробки.

audioTrimmer

audioTrimmer — один з найпростіших інструментів для обрізання музики. Він підтримує кілька форматів файлів, таких як MP3, OGG, 3GPP, FLAC і WAV.

Щоб обрізати пісню, потрібно лише вибрати точки початку і закінчення необхідного фрагмента. Для цього слід просто пересунути повзунок. Як тільки вони будуть поставлені в правильне положення, натисніть кнопку «Відтворити». Прослухайте вибраний фрагмент і при необхідності змініть точки його початку і закінчення.

audioTrimmer також дозволяє регулювати рівні гучності і додавати ефект Fade In/Out (поступове зростання і зменшення гучності) перед завантаженням пісні.

Недолік сервісу в тому, що він дозволяє експортувати пісні тільки в двох форматах — mp3 і m4r (для iPhone). Крім того, ви не можете завантажувати файли розміром більше 20 Мб.

Toolur MP3 Cutter

Toolur MP3 Cutterне має спеціальних повзунків для встановлення часу початку і закінчення фрагмента. Замість цього вам доведеться слухати трек і натискати кнопку «Поточна позиція» у режимі реального часу. Це простий та практичний спосіб обрізки треку. Для більш точної настройки початкової і кінцевої точки використовуйте кнопки «+» і «-».

Ще одна відмінність даного сервісу від audioTrimmer в тому, що Toolur MP3 Cutter дозволяє вручну ввести точний час зростання і загасання гучності. Це корисна функція, якщо ви не хочете, щоб рінгтон змушував вас як можна швидше підняти трубку.

Також Toolur дозволяє попередньо прослухати мелодію, перш ніж натиснути на кнопку Scan Now. Доступно копіювати аудіодоріжки з відеофайлів. Ви можете завантажити обрізані мелодії у форматах MP3, AMR, WAV і M4R.

Ringtone Cutter

Ringtone Cutter — відмінний варіант, якщо вам потрібно швидко обрізати велика кількість треків. Цей інструмент дозволяє одночасно завантажувати до 20 файлів.

Це надзвичайно простий у використанні сервіс. Ви можете швидко перемикатися між завантаженими файлами, натискаючи на значки пісень. Але не забудьте зберегти доріжку, перш ніж переходити на новий трек.

Недолік в тому, що немає можливості додати ефекти зростання, і згасання гучності. Як і в audioTrimmer, ви можете завантажувати відредаговані пісні тільки у форматах mp3 і m4r.

Audio Joiner

Audio Joiner схожий на покращений варіант Ringtone Cutter. Особливість сервісу в тому, що він дозволяє об'єднувати декілька файлів, але це ще не все: в ньому присутні функції обрізки треків і виділення фрагментів.

Ще один плюс — максимально доступне кількість завантажуваних файлів. Ми спробували завантажити одночасно 70 пісень, і все спрацювало добре.

Інтерфейс і функціональність також опрацьовані добре. За замовчуванням Audio Joiner має три фільтра: Crossfade, Fade-in і Fade to Silence. Також можна просто вибрати рівномірну гучність.

Soundation

Якщо ви серйозно ставитеся до редагування музики і хочете уникнути установки стороннього ПЗ на свій комп'ютер, Soundation може бути гарним рішенням. Це чудовий інструмент, якщо ви хочете отримати щось, що виходить за межі самого простого редагування пісень.

У порівнянні з вищезгаданими інструментами Soundation трохи складніше. Вам може знадобитися якийсь час, щоб розібратися в особливостях інтерфейсу. Але як тільки ви все зрозумієте, обрізка і редагування пісень будуть проходити легко.

У сервісі зберігається досить об'ємна медіабібліотека. Ви можете імпортувати свої власні треки, або використовувати файли з бібліотеки.

Як тільки ви освоїте інтерфейс, використання цього додатка буде легким. Просто виберіть пісню, перетягніть її в робочу область і приступайте до редагування. Вирізуйте окремі фрагменти і надавайте їм колірні коди для більш зручного редагування.

Читайте також

У тренді