7 кращих онлайн-перекладачів з англійської на російську мову

Що ви робите, якщо вам потрібно терміново перевести текст? Звертаєтеся за допомогою до одного або розкриваєте словник? Зручним рішенням є онлайн-перекладачі. Вони відмінно підходять для роботи з текстами на різних мовах. Деякі з них мають дуже цікаві додаткові функції.

Кожен сервіс перекладає текст різному. Тому, коли виберете найбільш підходящий саме вам, не забудьте зберегти його адресу в закладках. Ви також можете використовувати спеціальні плагіни, які розширюють можливості браузера. Це зручно, якщо вам часто доводиться перекладати окремі слова і тексти в інтернеті.

Google Translate

Google Translate — мабуть, найвідоміший онлайн-перекладач в світі. Ви обов'язково натрапите на нього, коли будете шукати подібні інструменти в пошуковій системі.

Одне з головних переваг Google Translate — миттєва обробка великих текстів. Інші особливості: широкі поля для вводу, набір за допомогою звичайної або екранної клавіатури, звукове відтворення пропозицій і транскрипція тексту.

Ви можете запропонувати свої зміни, якщо вважаєте зазначений переклад неправильним. Сервіс підтримує понад 100 мов. Якщо встановити розширення для браузера, то можна буде переводити сайти з англійського, німецького, турецького, китайського і будь-якого один мови на російську з допомогою всього однієї кнопки.

Bing Translator

Bing Translator — ще один лідер рейтингу, надійно розташувався на другому місці після Google Translate. У цьому інструменті використовується безкоштовний онлайн-словник Microsoft Translator. Мова вводу вибирається вами або визначається системою самостійно по мірі набору тексту. Якщо у вас включений мікрофон, ви можете надиктувати матеріал для перекладу. Це дійсно зручно.

Готовий текст можна як читати, так і прослухати. Система відтворює його чоловічим або жіночим голосом, на вибір користувача. Підтримується понад 60 мов.

Translate.com

Translate.comтеж використовує онлайн-словник MicrosoftTranslator. Підтримується більше 100 мов. Введіть текст зручним для вас способом: голосом або через клавіатуру. Ви можете читати або слухати оброблений варіант.

Вважаєте, що переклад неточний і потребує доопрацювання? Є можливість замовити обробку матеріалу людиною. Перші 100 слів вам переведуть безкоштовно. Просто натисніть на значок контактів і ввійдіть у свій обліковий запис або створіть нову.

Babylon

Babylon— це програмне забезпечення для перекладів, яке можна завантажити та встановити на комп'ютер. Але у нього є і онлайн-версія з більш ніж 30 мовами. Сайт виглядає досить скромно в порівнянні з деякими іншими ресурсами, але по функціональності не поступається їм.

Якщо вам необхідний професійний переклад для роботи або навчання, Babylon передбачив і це. Потрібно лише натиснути кнопку «HumanTranslation» у верхньому правому кутку. Ви будете перенаправлені на відповідну сторінку сайту, де вказана вся необхідна інформація.

PROMT

PROMT Online Translator пропонує менше мов (всього 16), ніж інші сервіси. Але в нього є інші приємні опції. Наприклад, програма вміє автоматично розпізнавати мову. А ще передбачений вибір тематики, що спрощує обробку слів з різним значенням.

Ви можете копіювати і вставляти фрагмент, перевіряти орфографію, переглядати словник. Є і віртуальна клавіатура. Вона стане в нагоді, якщо ви відкриваєте сайт на планшеті або смартфоні. PROMT — це ще і програма, яку легко завантажити і встановити на комп'ютер. Додаток платний. Можливе замовлення професійного перекладу з OneHourTranslation.

Collins Dictionary Translator

Не виключено, що ви вже користувалися сайтом Collins Dictionary для пошуку окремих слів і синонімів для англійської. Тепер прийшов час поглянути і перекладач. Він підтримує більш ніж 30 мов.

Хоча мінімальний набір функцій, сервіс відмінно справляється зі своїм основним завданням. Для перекладу використовуються словники Microsoft. Є зручна кнопка для копіювання обробленого матеріалу. Якщо ви шукаєте простий онлайн-інструмент зі словником, тезаурусом і граматичними виправленнями, CDT може стати найкращим варіантом.

ImTranslator

ImTranslator — відмінний сайт для синхронного перекладу відразу декількома сервісами. Є функція зворотного перекладу. На дисплей виводяться варіанти з перекладачів PROMT, Google і Microsoft. Підтримується безліч мов завдяки зв'язку з GoogleTranslate і іншими корисними ресурсами.

Є і непоганий набір додаткових інструментів. Наприклад, при виборі опції «Зворотний переказ» оброблений фрагмент автоматично переводиться в оригінал. Це допомагає користувачеві перевірити точність виконаної роботи.

Встановивши галочки навпроти відповідних пунктів, ви можете включити функцію автоматичного визначення мови, словника, декодера, перевірки орфографії. Також використовуйте кнопки для копіювання, вставки, трансформації в звук, експорту обробленого матеріалу по електронній пошті. ImTranslator підтримує навіть спеціальні символи — математичні, грошові і т. д.

Читайте також

У тренді