9 додатків для створення аватарки в WhatsApp та інших месенджерах

У 2019 році одним ніком вже не обійтися. Потрібен ще і аватар. Чому? Тому що це весело! Він представляє вас в цифровому світі і не залежить від того, хто ви в реалі. У мережі ви можете бути гарячою штучкою, чемним джентльменом, ходячим приколом або занудою-ботаніком.

Ще одна причина — приватність. Коли ви створюєте профіль, наприклад, Winamp або Skype, то вас просять завантажити фотографію. Якщо ви не хочете, щоб інші знали, хто ви і як виглядаєте, то краще завантажити аватарку замість фото. Ось кращі програми для Android для створення аватарок, які представлять в цифровому світі ваш внутрішній світ або зовнішній вигляд.

MSQRD

MSQRD (скорочення від Masquerade — маскарад) — це творець аватарів «в прямому ефірі», що використовує векторні зображення. Просто запустіть його і зможете бачити в режимі реального часу, як ви дивитесь, приміряючи нові образи.

MSQRD — додаток з живими фільтрами, яке пропонує замаскувати обличчя так, що за цією маскою дещо від вас залишиться, і в той же час ви будете надійно заховані. Ви також зможете створювати зображення або записувати відео. MSQRD повністю безкоштовно і в ньому немає реклами. Останнє досить дивно, адже його придбав Facebook.

Доступно для Androidі iPhone.

FaceQ

Якщо ви вмієте малювати, то FaceQ — для вас. Ви зможете намалювати власний аватар! А що, якщо я не вмію? Можна використовувати вбудовані великі бібліотеки. Ось як це працює. Спершу обираєте собі підлогу, потім можете вибрати риси зовнішнього вигляду, такі як волосся, брови, губи, ніс, одяг, а також фони, емоції, текст та багато іншого. У FaceQ можна годинами зависати, удосконалюючи свій аватар і пробуючи різні образи. FaceQ безкоштовний і без реклами.

Доступно для Androidі iPhone.

Bitmoji

Bitmoji — один з кращих варіантів для створення емодзі-смайлів і аватарок. Його плюс — підтримка сторонніх додатків. Bitmoji працює з SnapChat, Gboard, і багатьма іншими. Тут можна користуватися клавіатурою для безпосередньої вибірки і завантаження своїх користувальницьких аватарок, наприклад, в WhatsApp.

Bitmoji зробить аватарку, яка буде дуже схожий на вас. Ви робите селфи, а воно зчитує особливості вашої зовнішності, такі як лінія росту волосся, форма бороди, вигин губ і інші риси, щоб створити вашу анімовану версію. Таким чином, люди, знайомі з вами особисто, впізнають вас на картинці, а ті, хто вас не знає, отримають уявлення про те, як ви виглядаєте, навіть не бачачи вашої реальної фотографії. Як тільки ваш аватар буде готовий, Bitmoji створить цілу бібліотеку з вами в різних позах, за різними заняттями, і все це будете ВИ.

Доступно для Androidі iPhone.

SuperMii

Мультики — це завжди цікаво, ось чому додаток SuperMii потрапило в наш список. Воно дозволить вам створити мультяшну аватарку. Використовується графіка в стилі манга. Можна вибирати вирази, окремі елементи і риси обличчя одним натисненням кнопки.

Коли справа доходить до брів, посмішки, виразу обличчя, і іншого, вибір варіантів тут чималенький. Оскільки проект був натхненний коміксів манга, ви побачите такі вирази емоцій, як гнів, «монстр» і «лиходій». Якщо Bitmoji зосереджений на створення аватарок, максимально схожих на вас, то SuperMii змусить включити свою фантазію і відірватися з ним по повній програмі.

Доступно тільки для Android.

Xpresso

Xpresso імає кілька готових аватарів на вибір, однак можна створити власний, з нуля. Сам процес залишається незмінним. Вибираєте собі заготівлю особи, потім повільно починаєте працювати з різними рисами обличчя і частинами тіла, поки остаточний вигляд вас не задовольнить. Xpresso багато уваги приділяє стилю, тому ви побачите велику кількість одягу, окулярів і взуття для примірки. Ви також зможете створювати гифки. Xpresso можна використовувати безкоштовно, але буде реклама.

Доступно тільки для Android.

Androidify

Фірмовий логотип Android дуже популярний і виглядає досить круто, але є спосіб зробити його ще крутіше. Androidify, придбаний Google, допоможе вам створювати аватарки, що базуються на знаменитому логотипі. Як можете бачити, тут безліч аксесуарів на вибір, включаючи гаджети на зразок розумних годин, цифрових зеркалок і іншого.

Мені знадобилося менше хвилини, щоб зробити вищенаведений аватар, нехай не найкращий, але все ж цілком пристойний. Як і всі сервіси від Google, Androidify можна використовувати безкоштовно, без реклами і не вимагає донатов.

Доступно тільки для Android.

Avatar Maker Dogs

Ви любите собак? Ну а хто їх не любить? Зрештою, собака — друг людини. Avatar Maker Dogs дозволить вам створювати аватарку з собачкою. Додаток супер-цікаве, і особливо для тих, хто завжди хотів собаку, але не міг її завести.

Воно підтримує ряд порід і кілька міфічних персонажів. Вибравши свій варіант, можете починати процес його персоналізації, і створити собі хоч дикого вовка, якщо вам таке до душі. Цікава опція — можливість змінювати задані за замовчуванням кольору об'єктів. Avatar Maker Dogs повністю безкоштовний, але з рекламою.

Доступно для Android і iOS.

Avatar Maker Cats

Адже ви відчували, що це наближається, чи не правда? Ну ось, розробники вищезазначеного Avatar Maker Dogs подумали, що непоганою ідеєю буде зробити додаток для любителів кішечок! Avatar Maker Cats йде слідами свого попередника, і поставляється з сотнями опцій, що дозволяють вам створити свій ідеальний аватар з котиком. Практично будь-яку межу вашого «котячого вигляду», включаючи забарвлення, можна налаштувати під себе. Знову ж таки, Avatar Maker Cats повністю безкоштовний, але з рекламою.

Доступно для Androidі iPhone.

BuddyPoke

З допомогою BuddyPoke ви можете створювати гифки і рухомі аватари, які будуть посміхатися, ходити, або навіть танцювати під ваші мелодії. Всі аватари тривимірні (3D), також є підтримка персонажів супергероїв.

Тут ви можете зробити аватари і собі, і всім вашим друзям або членам сім'ї, щоб потім користуватися ними всією компанією, разом займаючись різними справами. BuddyPoke безкоштовно, але з рекламою і покупками всередині.

Доступно для Android і iPhone.

Читайте також

У тренді