5 способів зробити репост фото або відео в Instagram

За останні роки Instagram став найпопулярнішою соціальною мережею для обміну фотографіями і короткими відео. І хоча ця належить Facebook платформа, схоже, має всі основні функції, але в ній все ще є кілька недоліків. Найголовнішим є відсутність можливості робити репости фотографій і відео.

Але завдяки стороннім додаткам, цей недолік можна усунути. Слід зазначити, що iOS досить консервативна в плані можливостей, які надаються розробникам додатків. А тому, більшість додаткових функцій на зразок відстеження посилань і скачування, просто-напросто відсутні із-за особливостей політики Apple.

Repost for Instagram

Додаток Repost for Instagram володіє приємним і чистим інтерфейсом, а також купою додаткових функцій. Він досить простий у використанні та має вбудовані підказки, що складаються з текстових та відео рад.

Програма запускає службу listener у фоновому режимі, що чекає, що ви скопіюєте якесь посилання в Instagram. Як тільки ви це зробите, перед вами з'явиться повідомлення, яке перенесе вас разом з вашою посиланням прямо в додаток, вже готове зробити репост.

За замовчуванням на ньому буде водяний знак власника аккаунта, у якого ви взяли зображення. Також він автоматично копіює заголовок вихідного зображення, що дуже зручно. Ну і, крім усього іншого, в ньому створюється зручний список усіх коли-небудь скопійованих вами посилань.

Щоб позбутися від водяного знака, вам доведеться придбати повну версію програми, яка коштує 5 доларів. Це також позбавить вас від реклами. Крім того, в постах з кількома фотографіями або відео дане додаток зможе передати лише перше з них. Але у випадку з фотографіями, ви можете зробити кілька скріншотів і використовувати їх в наступних публікаціях. В такому випадку бажано в описі вказати автора контенту і дати посилання на його профіль. Не публікуйте чужі фотки видаючи їх за свої!

Версія для iOS іAndroid.

Repost Photo and Video for Instagram

Цей додаток також включає службу listener для відстеження всіх скопійованих посилань в Instagram. Але, на відміну від попередньої програми, ви можете отримати доступ до цієї служби за шторку повідомлень і зупинити її при необхідності.

Користувальницький інтерфейс досить цікавий. Внизу ви побачите декілька вкладок для швидкого доступу до вашої історії і новим постам. Також там є доступ до придбання платної версії, вартість якої складає всього 2 долари. Додаток також автоматично копіює заголовки, що дуже зручно.

Ви можете залишити профіль власника оригінального поста в якості водяного знака або прибрати, але для відключення цієї опції не потрібно купувати повну версію програми. Вона також ідеально підходить для постів, які містять відразу кілька зображень або відео, з яких робить список, так що ви можете спокійно вибрати потрібну для репоста картинку.

На жаль, є версія тільки для Android.

Repost via Instant

Instant відстежує всі скопійовані вами посилання, які відображаються у великому спливаючому вікні прямо посередині екрану. При цьому стандартні повідомлення нікуди не подінуться.

Це додаток більше виступає в ролі завантажувача з додатковою можливістю відправки репостов. Фотографії та відеоролики зберігаються на вашому телефоні, після чого програма дозволяє створювати з них альбоми.

Що стосується постів з кількома відео або картинками, то програма представить їх у вигляді вертикального списку, схожого на стандартний інтерфейс Instagram. Ви зможете переміститися до потрібного контенту і зробити його репост або відправити другу в іншу соціальну мережу.

Додаток можна завантажити наiOSіAndroid.

Regrann

Regrann зустрічає користувача режимом навчання і після короткої інструкції переходить до справи, перекидаючи його на екран налаштувань, в якому на вибір доступні декілька режимів. Самий зручний з них — Selection Pop-up Mode, який відразу ж відкриває додаток після копіювання користувачем посилання в Instagram, а потім дає на вибір опції «Швидкого репоста», «Швидке збереження» і «Відправити запис пізніше». Всі три ці опції також доступні у вигляді окремих режимів.

Крім того, ви зможете самостійно включати або відключати службу відстеження посилань, а також прибирати або залишати водяний знак оригінального відправника посту. Додаток автоматично копіює заголовок і дає можливість додати до нього «Підпис» або взагалі замінити її.

Функція «Відправити запис пізніше» досить корисна: вона дозволяє додавати вподобані пости в закладки. Ви зможете репостить пости з кількома фотографіями і відеороликами по одному за раз.

Є версія для iOS і Android.

Save and Repost for Instagram

Save and Repost for Instagram швидко зберігає скопійовані вами посилання на пости і створює з них легко настроюється стрічку.

Основне вікно програми дозволяє зберегти будь-яку посаду, репостнуть його або поділитися ним в інших соціальних мережах. Також ця програма пропонує одні з кращих можливостей з налаштування повідомлень і служби відстеження посилань.

А найдивніше, що програма має глибоку налаштування всієї вбудованої реклами, що велика рідкість. Преміум-підписка коштує 10 доларів в місяць і відкриває можливості начебто хмарного сховища всіх збережених постів. З його допомогою легко повернути їх собі при зміні пристрою.

На жаль, програма не може працювати з постами, де кілька зображень і відеороликів. Воно видасть помилку, якщо ви спробуєте це зробити.

Доступна версія тільки для Android.

Читайте також

У тренді