Як назавжди або тимчасово видалити аккаунт в Instagram

Instagram — одна з найбільш популярних соціальних мереж у всьому світі, в якій зареєстровано понад 800 млн користувачів, причому їх кількість постійно зростає. Вона стала відмінною платформою для обміну фотографіями та відео. Втім, дослідження показали, що тривале перебування в Instagram може призвести до емоційної неврівноваженості, подразнення, особливо юних користувачів.

Ще один мінус пов'язаний з тим, що часом Instagram з цікавого місця перетворюється на справжнє пекло. Особливо коли вам набридло ділитися з кожним моментом свого життя з малознайомими або навіть зовсім не знайомими людьми, набридло занурюватися в безліч фотографій, що ілюструють чуже життя, але не робити цього ви вже не можете.

Видалити назавжди

Видалити свій аккаунт в Instagram безпосередньо з мобільного додатку і безпосередньо з профілю користувача неможливо. Ця можливість була вирішена в останніх версіях програми — імовірно, в цілях безпеки. Можете довго перебирати налаштування, але такої функції ви все одно не знайдете.

Вам потрібно відкрити сторінкуRequest Permanent Removeна комп'ютері або в мобільному браузері (Safari, Opera Mini, Google Chrome), заново авторизуватися використовуючи свій логін і пароль від соціальної мережі та вказати причину, за якої ви хочете видалити свій аккаунт.

Коштувати нагадати, що відновити обліковий запис після цього буде неможливо. Зникнуть всі фотографії, відео, передплатники і коментарі до публікацій. Прийняли остаточне рішення? Тоді ще раз введіть пароль і натисніть кнопку «видалити мій акаунт». От і все! Після отримання підтвердження обліковий запис буде видалено назавжди.

Тимчасово заблокувати

Розгляньте можливість тимчасової блокування облікового запису замість повного видалення. У всіх користувачів Instagram є можливість тимчасового відключення облікового запису. Вона буде прихованою, але підлягає відновленню через деякий час. Це хороший варіант для людей, яким потрібно добре зважити всі «за» і «проти».

Додаткова альтернатива видалення або блокування облікового запису — обмеження доступу до профілю, для чого просто зробіть його закритим у налаштуваннях. У такому разі бачити інформацію на сторінці користувача будуть лише схвалені ним передплатники.

Для тимчасового блокування, увійдіть на сайт Instagram, використовуючи ім'я користувача та пароль, і клацніть по імені користувача в правому верхньому куті вікна. Відкриється розділ налаштувань, де потрібно вибрати «Редагувати профіль».

Виберіть причину — наприклад, вкажіть, що у вас не вистачає часу на соціальну мережу, що вона відволікає вас від інших справ або що ви не можете знайти людей, на яких варто підписатися. Якщо жоден із запропонованих на сайті варіантів не підходить, у випадаючому списку виберіть «Інше».

Після того як ви натиснули синю кнопку «Тимчасово заблокувати аккаунт» всі ваші фотографії будуть приховані, поки ви не зайдете в свій аккаунт.

Ми спробували увійти в додаток для повторної активації облікового запису через хвилину після блокування і побачили повідомлення, в якому говорилося приблизно наступне: «Ми ще не закінчили блокування вашого аккаунта. Якщо ви хочете повторно його активувати, повторіть спробу через кілька годин». Блокування доступна не частіше одного разу в тиждень. Враховуйте це тимчасове обмеження, щоб у потрібний момент не залишитися без доступу до профілю.

Збережіть всі свої фотографії

Перед видаленням акаунта рекомендується спочатку завантажити всі фотографії, завантажені в цю соціальну мережу з допомогою сторонніх додатків, наприклад, FastSave або 4K Stogram. Адже, як тільки профіль віддалиться, ви назавжди втратите доступ до завантажених раніше фотографіями.

Або ви можете відправити запит в Instagramпісля чого, на електронну пошту протягом 48 годин прийде посилання на архів з вашими фото, коментарями та повідомленнями в директ. Це посилання буде діяти тільки протягом наступних чотирьох днів. Оскільки дані за посиланням можуть містити особисту інформацію, стежте за тим, щоб посилання не потрапила в чужі руки, і скачивайте архів тільки на свій власний комп'ютер.

Читайте також

У тренді