10 додатків для відстеження дати виходу нових серій улюбленого серіалу

З появою великої кількості онлайн-кінотеатрів, таких як Netflix і Амедиатека — серіали ніколи не закінчуються. Їх вже більше сотні і спроба встигнути за ними без допомоги спеціальних програм може стати справжнім кошмаром. У студентські роки я дивився тільки «Коли я зустрів вашу маму» і «Теорія великого вибуху». Але як сьогодні з таким розмаїттям нічого не упустити?

Додатки, представлені тут, допоможуть стежити за серіалами які ви дивіться і будуть повідомляти вас про вихід нових епізодів. Все, що потрібно зробити, це встановити те, що найбільше сподобається. Воно буде автоматично синхронізуватися з розкладом зарубіжного сервісу та надсилати повідомлення, коли вийде новий епізод. Зверніть увагу, що жодна з цих програм не дозволяє дивитися вибрані фільми. Вони тільки показують передбачувану дату виходу.

TV Time

TV Time дозволяє відстежувати переглянуті серіали, вести статистику по серіях, а також брати участь в обговореннях та ставити оцінки. При першому запуску система попросить вказати раніше переглянуті серіали, а ще виставити їм рейтинг. На основі цих даних платформа буде підбирати найбільш підходящі прем'єри саме для вас, які будуть відображатись в розділі «Рекомендації».

На сторінці з фільмом можна побачити його рейтинг, почитати відгуки користувачів, а також ознайомитися з акторами і анотацією. У додатку можна вибирати серіали для майбутнього перегляду, а також відзначати вже переглянуті епізоди. На відміну від своїх аналогів, програма TV Time повідомляє своїх користувачів за день до виходу нового сезону. У додатку є фільтр по популярності, дату виходу і назвою, тому проблем з пошуком не виникне.

Loran

За допомогою програми Loran можна стежити за виходом нових серій, вести статистику перегляду і шукати нові фільми. Але на головному екрані замість назв серіалів, відображаються тільки їх постери. А також пошукова рядок не має ніяких фільтрів за жанром, країні і т. д. На цьому мінуси закінчуються і починаються плюси. Крім красивого інтерфейсу, є можливість вибрати озвучку, в якій ви хочете почати перегляд. На сторінці з серіалом можна дізнатися його дату виходу, кількість серій та імена акторів.

Не пропустити нові серії допоможе спеціальне нагадування, яке з'являється в панелі сповіщень смартфона за день до прем'єри. Щоб відзначити переглянутий епізод досить натиснути по галочці навпроти назви серії. У додатку показується реклама, відключити яку можна покупкою спеціальної підписки.

TV Series

TV Series дозволяє не тільки нові серіали, але і обговорювати їх з іншими користувачами. При першому запуску ви побачите перед собою порожній екран, який можна заповнити, додавши улюблені серіали в обране. Пошук здійснюється досить просто: достатньо ввести назву російською або англійською мовою. На сторінці з серіалом можна знайти його короткий опис, кількість епізодів, рейтинг та відгуки інших людей. Для синхронізації статистики потрібно буде зареєструватися, вказавши електронну пошту і придумавши пароль. Додаток автоматично вказує назву та номер непросмотренной серії, що дозволяє не забути на якому моменті ви зупинилися минулого разу.

На сторінці з кожною серією присутнє поле для коментаря, де можна поділитися з іншими користувачами думкою про епізод. У налаштуваннях програми можна вибрати потрібну мову, змінити дизайн, активувати повідомлення і зробити резервне копіювання. Програма повністю безкоштовна, але в ній присутня реклама, для відключення якої необхідно придбати платну підписку.

YourShows

Додаток YourShows дозволяє відзначати переглянуті серії, шукати нові серіали в загальному каталозі, ставити оцінки сезонами і дізнаватися дати виходу наступних епізодів. Для повноцінного використання потрібно пройти ручну реєстрацію або скористатися швидкої авторизації через соціальні мережі, такі як Facebook, Twitter і ВКонтакте.

Вбудований пошук розпізнає назви, писані як російською, так і англійською мовою, але не має абсолютно ніяких додаткових фільтрів. У додатку доступний зручний календар, що дозволяє стежити за виходом нових серій. На жаль, ніяких повідомлень немає, що для деяких користувачів буде незручним. Щоб почати відстежувати серіал виберіть один з наступних статусів: «Дивлюся», «Дивився» або «Буду дивитися».

MyShows

Додаток MyShows дозволяє знаходити нові серіали, дізнаватися про дату виходу серій, вести статистику перегляду і стежити за витраченим часом. Після установки програми необхідно пройти реєстрацію, для якої потрібно вказати електронну пошту, а також придумати логін і пароль. При бажанні авторизацію можна виконати через соціальні мережі, такі як ВКонтакте, Facebook або Twitter.

Після авторизації користувачеві пропонується вибрати серіали для майбутнього перегляду. Найбільш зручно це робити через функцію пошуку, так як в загальному списку зібрані всі фільми, причому без можливості фільтрації з яких-небудь параметрами. У пошуковому рядку можна указувати як оригінальні, так і російська назва.

Якщо потрібний серіал знайдений, то система запропонує вказати майбутнє час перегляду і вибрати вже переглянуті серії. Тепер при переході на головний екран програми користувачеві буде видно вибраний фільм і кількість непереглянутих серій. У бічному меню програми розташована статистика витраченого часу на перегляд. У розділи «Скоро» можна побачити готуються до виходу серії, а в календарі переглянути дату їх публікації.

Myshows.me

MyShows – офіційний мобільний клієнт сайту myshows.me. Ця програма є аналогом попереднього варіанту, однак має трохи інший дизайн і відрізняється великим набором функцій. На головному екрані програми розташувалися наступні вкладки: «Дивлюся», «Буду дивитися», «Подивився» і «Перегляну». Шукати контент для перегляду можна як через пошуковий рядок, так і через вкладку «Топ», в якій зібрані найбільш популярні фільми. На сторінці з серіалом користувачеві пропонується дізнатися його рейтинг, дату виходу, список серій і анотацію.

Варто відзначити, що загальна оцінка формується виходячи з відгуків та оцінок учасників сервісу. Під кожною серією можна почитати коментарі користувачів, а також дізнатися її рейтинг. Брати участь в обговореннях може будь-який користувач, причому для цього не потрібно ніяких додаткових даних, крім тих, що були вказані при реєстрації.

Якщо користувач часто заходить в програму, а також бере участь в обговореннях, то він може розраховувати на відкриття досягнень. Вони видаються за оцінку певної кількості серій, щоденний перегляд фільмів та за інші дії. В програмі за умовчанням присутня реклама, відключити яку можна покупкою PRO-підписки.

Використання програми можливо тільки після проходження реєстрації або авторизації. Для входу підійдуть дані від аккаунта на сайті myshows.me, тому якщо є профіль на платформі, то проходити повторну реєстрацію не потрібно. Ще можна виконати швидку авторизацію: через ВКонтакте, Facebook або Twitter.

Toramp

У Toramp користувач може вести докладну статистику по переглянутих серіалів, створювати власний графік переглядів і додавати особисті нотатки до фільмів. Додаток підключається до величезної бази серіалів, рейтинг та інформація про яких береться з сайту Toramp. Шукати нові серіали найзручніше через вкладку «Топ 50», в якій розташовані найбільш популярні на даний момент прем'єри з докладним описом російською мовою.

Після реєстрації ви зможете створювати власні списки з будь-якими назвами, наприклад: «буду дивитися», «закинув» або «подивився». Дуже зручно реалізований розділ з новими серіями, в якому вказується кількість непереглянутих епізодів. А також присутні нагадування, виведені на панель сповіщень або на головний екран. У вкладці з розкладом можна дізнатися графік виходу серій в найближчі дні або точну дату прем'єри будь-якого серіалу.

SeriesGuide

У SeriesGuide додана велика база серіалів, що містить як англомовні, так і російські прем'єри. Зручно, що програма дозволяє синхронізувати з популярним сервісом Trakt, тому обов'язково скористаєтеся цією можливістю. Так можна не боятися втратити статистику при видаленні програми або зміні телефону. Для додавання серіалу можна скористатися пошуком, в якому є фільтр по популярності і назвою.

На сторінці з фільмом вказується його рейтинг, короткий опис англійською мовою, а також кількість сезонів і серій. На головному екрані показуються найближчі по даті виходу серіали. Для забудькуватих користувачів передбачений віджет з нагадуваннями. Так як вся статистика зберігається на віддалених серверах, робота програми можлива тільки при наявності доступу в інтернет. Після придбання платної версії, можна відключити рекламу, додати віджети і більш ретельно налаштувати повідомлення.

FanSerials

При першому запуску FanSerials користувачеві пропонується переглянути коротку інструкцію по налаштуванню, а також пройти реєстрацію або авторизацію. У нижній панелі розташовані самі використовувані вкладки: Новинки, Стрічка, Переглянуто. Варто зазначити, що пошук працює добре, підтримується введення російських і англійських назв, також присутній фільтрація контенту за популярністю, дату виходу і назві.

На сторінці з серіалом вказується його короткий опис, дата виходу, актори і загальний рейтинг. До кожної серії можна залишити власний коментар, а також поставити оцінку за десятибальною шкалою. Варто відзначити, що вбудованого плеєра у додатку немає, тому перегляд повинен здійснюватися на сторонньому сайті у браузері. У додатку присутня реклама, яку неможливо відключити.

Сериалус

При першому запуску програми Сериалус користувачеві показується коротка інструкція з налаштувань. Незважаючи на це, налаштування досить примітивні: можна вибрати оформлення, а також змінити мову та мелодію сповіщень. У кожному розділі показується реклама, для відключення якої потрібно придбати платну версію. Ніякої авторизації і реєстрації немає, що в свою чергу виключає можливість перенесення даних на інший смартфон.

Синхронізація з обліковим записом Google+ є тільки в платній версії. Незважаючи на наявність фільтрів, пошук працює повільно і не завжди коректно. На сторінці з серіалом можна прочитати його детальний опис, дізнатися жанр, ознайомитися з кількістю сезонів і акторами. Зручно те, що біля кожного серіалу вказується дата виходу наступної серії.

Читайте також

У тренді