12 додатків з гарними шрифтами для Instagram

Вбудовані шрифти в Instagram не завжди задовольняють бажання користувачів, адже є тільки п'ять стандартних варіантів. Якщо ви публікуєте десяток історій в день, то хочеться, щоб у кожній він був індивідуальним. Але є хороша новина – можна зробити історії та пости в Instagram більш цікавими з допомогою унікальних стилізованих шрифтів.

У даній статті розглянуті деякі програми для Instagram, що дозволяють створювати написи з різними стилями. Вони пропонують безліч варіантів стікерів з текстом для ваших картинок. Деякі з них безкоштовні, інші мають платну версію. Більшість підтримує додаткові покупки в додатку. Але навіть платні варіанти стоять лише кілька доларів.

Typorama

Додаток Typorama для iPhone має сподобатися користувачам соціальних мереж, не мають досвіду редагування фотографій. Typorama – простий у застосуванні інструмент з безліччю функцій для додавання тексту до зображення. Крім колекції стокових зображень, у ньому також є набір готових цитат, добре підходять до картинок визначених тематик. Можете використовувати своє зображення або знайти його в базі даних Typorama.

Typorama була створена для людей, які регулярно завантажують в Instagram картинки з мотиваційними написами. Після запуску програми можете вибрати безкоштовні зображення з вбудованою колекції. Наприклад, це пляж, природа та інші тематики. Програма навіть генерує випадкові цитати англійською мовою.

Typorama дійсно добре виконує свою функцію. Але цей інструмент не можна назвати універсальним. Наприклад, не можна додавати кілька написів. Досить обмежений набір опцій для редагування тексту. Його можна переміщати, міняти колір і непрозорість — інших варіантів немає.

Працювати потрібно з пресетами – наборами заздалегідь встановлених налаштувань. Деякі з пресетів заблоковані. Щоб отримати доступ до них, потрібно заплатити $4. За ці гроші ви позбавляєтеся від водяного знака на зображеннях.

Word Swag

Додаток Word Swag, яке доступно для iPhoneіAndroid, пропонує багато цікавих шаблонів для створення оригінальних зображень. Можна змінювати розмір і кут нахилу літер. Можна використовувати вже готові цитати для редагування тексту. Випробуйте кожен з варіантів на фотографії, поки не підберете найбільш підходящу напис.

Власникам iPhone, які хочуть створити унікальний контент для соціальних мереж, точно сподобається Word Swag, в якому можна додавати до фотографій відразу декілька тексту або графічних елементів. Це ідеальний інструмент для створення надихаючих цитат і добірок фотографій. В каталозі Word Swag є близько 600 000 фонів, сотні цитат і десятки красивих шрифтів.

Phonto

Phonto — це просте додаток для iPhoneабо Android, яке надає чудову можливість прикрасити картинки з допомогою тексту. Крім різних шрифтів, тут є і великий набір стікерів, таких як зірки і сердечка. Можна змінювати їх колір і кут нахилу. Для управління використовуйте палець або клавіші зі стрілками. Переміщайте готовий текст, змінюйте кут, домагаючись ідеального розташування.

Трафаретні букви забезпечують цікавий ефект аплікації. Можете використовувати Phonto для додавання шрифтів в колекцію на смартфоні, якщо вбудованої колекції недостатньо. Покупки в додатку дозволяють встановлювати і змінювати теми, заблоковані у безкоштовній версії. Незважаючи на простоту використання, Phonto цілком багатофункціональний.

Додаток має більше 200 вбудованих шрифтів і дозволяють завантажувати додаткові, якщо вам не вистачає стандартних. З Phonto домогтися того, щоб напис ідеально відповідала картинці, досить легко.

Font Candy

Робота з текстом – справжнє мистецтво, але додатокFont Candyдля iPhone значно спрощує його. У цьому йому допомагають майже 50 художніх шрифтів. Додаток дозволяє застосовувати фільтри для фотографій і написів. Потужні інструменти для редагування тексту дають можливість додавати тіні, коригувати непрозорість, нахиляти літери. Font Candy також має функції обрізки фотографій і анімації.

Щоб привернути більше уваги, використовуйте насичені шрифти і центрируйте слова. Регулюйте розмір букв, інтервал між символами, змішуйте різні шрифти, масштабуйте і обрізайте текст, додавати різні графічні елементи. Одна з головних особливостей програми – ефект відображення букв на задньому тлі фотографії.

Typography Master

З'явилося в липні 2018 року додаток Typography Master є одним з самих нових інструментів для роботи зі шрифтами в Instagram. Кількість доступних стилів здатне задовольнити побажання майже кожного користувача. Від векторної графіки до складних фонових зображень – експериментуйте з чим завгодно.

Одне з головних переваг програми полягає в тому, що ви можете регулювати зображення у відповідності із співвідношенням сторін публікації. На вибір надається два варіанти – 3:4 або 4:3. Після вибору співвідношення сторін клікніть по кнопки Text, щоб розпочати зміну шрифту. У додатку є тільки один недолік – це показ реклами на весь екран, яка може трохи відволікати.

Canva

Canva – ще одне цікаве додаток, доступне як для iOS, так і Android. Одна з головних особливостей – просто величезна кількість шрифтів. Ви можете заздалегідь вибрати тип шаблону для поста або історії в соціальній мережі.

Після вибору підходящого фонового зображення потрібно визначитися з типом шрифту. Можете шукати за назвою або знайти в розкривному меню. Canva пропонує більше налаштувань, ніж Spark Post. Можна змінювати висоту букв і товщину ліній.

Adobe Spark Post

Adobe Spark Post можна вважати одним із кращих інструментів для поліпшення зображень в соціальних мережах. Додаток має безліч цікавих функцій, шрифтів і стилів.

Вам потрібно лише відкрити посаду або вибрати одну з сотень безкоштовних зображень. Потім виберіть пункт Font – відкриється величезна колекція шрифтів і стилів, які можна додатково налаштувати за формою і розміром.

PicLab

Фоторедактор PicLab для iPhoneабоAndroidпропонує ряд простих у застосуванні типографських інструментів. Використовуйте фільтри, шрифти і додаткові графічні елементи, щоб урізноманітнити фотографії. Вбудована колекція шрифтів дозволяє змінювати прозорість, колір, кут нахилу букв. Є можливість змішувати різні шрифти або накладаючи кілька шарів тексту.

Після накладання першого шару можна використовувати олівець для малювання. Зміни легко скасувати. Стандартна версія доступна безкоштовно. Є також HD версія, оптимізована для iPad. За неї потрібно заплатити $2. Усунення водяного знака обійдеться в $1.

Шрифти для PicLab створювалися одними з кращих дизайнерів сучасності. Спочатку це додаток створювалося як фоторедактор, тому воно має ряд просунутих інструментів для роботи з зображеннями. PicLab дозволяє повертати текст, відформатувати його різними способами, додавати стікери з вбудованою колекції або створювати колаж з фотографій за допомогою вбудованої функцією Collage.

Typic

Додаток Typic представлено в App Store більш ніж в 120 країнах. Вже це красномовно свідчить про його популярність. В його базі даних збережені 165 шрифтів, а також 500 елементів графічного дизайну. Все це дає користувачу практично необмежені можливості редагування. Є функція додавання логотипу до фотографії, а також більше 100 фільтрів для зображень.

Якщо ви вирішите встановити безкоштовну версію, доведеться звикати до рекламних оголошень у нижній частині екрана. Просунуті користувачі можуть порахувати стандартну версію кілька обмеженою по функціоналу.

Pixlr

Хоча сервісPixlrє фоторедактором, він не даремно потрапив у цей список. У ньому є набір попередньо встановлених шрифтів з різними стилями і додатковими ефектами. Ви можете вибрати і ретро, і щось більш сучасне. Є багато варіантів. Налаштуйте колір тексту, прозорість і багато іншого. Не забудьте завантажити всі стилі, щоб поекспериментувати з різними варіантами.

Cool Fonts

Настав час подивитися на генератори шрифтів. Перший додаток у цьому списку – Cool Fonts. У нього є і платні, і безкоштовні варіанти дизайну, за допомогою яких ви зможете зробити більш цікавими історії та публікацію в Instagram.

Ви повинні написати текст, змінити шрифт, а потім скопіювати повідомлення в соціальну мережу. Стилі Cool Fonts засновані на Unicode. Це означає, що передплатники зможуть бачити змінений текст незалежно від використовуваної платформи (Windows, iOS або інший). Додаток поширюється безкоштовно, тому ви будете час від часу бачити рекламу.

Text Font Generator

Назва говорить за себе. Text Font Generator схожий на описані трохи вище інструменти. Програма дозволяє експериментувати з різними форматами і варіантами дизайну. Потрібно просто ввести кілька слів і програма автоматично згенерує безліч варіантів дизайну для вашого тексту.

Одне з головних переваг Text Font Generator полягає в тому, що ви можете відразу побачити всі доступні варіанти у вигляді списку. Це зручніше, ніж вводити текст, вибрати шрифт і кожен раз оцінювати результат. Кількість шрифтів обмежено 30 шт.

Читайте також

У тренді