Як дізнатися хто відписався від вас в Instagram

Хто відписався від мого екаунту в Instagram? Це досить поширений питання, адже сервіс не надає такої інформації. Так що швидко зрозуміти це досить проблематично. Все, що ви бачите, — це зменшуване число передплатників.

Найпростіший спосіб дізнатися, хто саме відписався, полягає в застосуванні спеціальних аналітичних програм, які після входу в систему збирають інформацію про аккаунти і можуть розповісти вам багато чого цікавого про нього.

Але Instagram вважає, що таких доступ сторонніх додатків до облікових записів є порушенням конфіденційності. Це означає, що розробники повинні придумувати обхідні шляхи для доступу до списку передплатників. Якщо ви спробували використовувати одну з таких програм, а вона виявилася не робочою, це може бути пов'язано як раз з обмеженнями з боку Instagram. Але є деякі додатки, яким вдалося їх вирішити. Нижче наведені кращі з них!

Follow Meter

Після завантаження та установки Follow Meter з App Store абоGoogle Marketна смартфон, вам буде запропоновано увійти в обліковий запис Instagram через це додаток. Після цього програма швидко проаналізує інформацію та надасть докладну статистику, в якій відображається список нових і відписатися користувачів, а також нещодавно переглядали сторінку.

Також можна дізнатися, чиї заявки ви не схвалили. Такі перевірки повністю безкоштовні. Так що користуватися програмою можна, не витративши ні копійки. Крім відстеження підписалися, відписатися і фейкових передплатників, можна знайти таємних шанувальників. Хочете дізнатися, хто залишають найбільшу кількість лайків та коментарів? Це також можна зробити за допомогою FollowMeter.

Followers Tracker Pro

Додаток Followers Tracker Proдля iPhone працює як простий трекер з відстеженням передплатників і відписатися користувачів. З її допомогою ви можете безкоштовно побачити не тільки відписатися людей, але і тих, на кого ви підписані, але які не відповіли взаємністю.

Щоб подивитися список людей, які стали вашими фоловерів або перестали ними бути, просто натисніть на вкладку Lost Followers, щоб побачити всю детальну інформацію. Також відразу можна видалити погані коментарі.

Можна копнути ще глибше і визначити фейки. Для цього додаток докладно вивчає інформацію про передплатників: їх коментарі і лайки до публікацій інших користувачів і виведе список підозрілих акаунтів.

Followers Tracker Pro має активну команду розробників і регулярно оновлюється кілька разів на місяць.

Follow Cop

У вас Android і ви хочете знайти якісне додаток для відстеження передплатників в Instagram? Тоді Follow Cop точно коштувати випробувати. Крім пошуку відписатися користувачів, вона також виводиться список людей, які ставлять найбільшу кількість лайків ваших фотографій.

Follow Cop робить управління передплатниками навіть простіше, ніж офіційне додаток Instagram. Ви можете відписувати одночасно до 20 користувачів, використовувати фільтри для пошуку фейків і одночасно підключати до трьох облікових записів.

Що робити з тими, хто відписався?

Є два варіанти: спробувати їх повернути або просто забути про них. Якщо ви вирішите спробувати повернути передплатника, доведеться витратити на це час і енергію. Доведеться коментувати його публікацій, ставити лайки фотографій і, можливо, навіть підписатися у відповідь.

P. S: Часто у подібних статтях на інших сайтах рекомендують використовувати додаток Unfollowgram, але ця рада вже застарів. В результаті змін політики конфіденційності Instagram використовуваний Unfollowgram метод виявився забороненим. Тому вона зараз не працює.

Читайте також

У тренді