Як зробити закритий аккаунт в Instagram

Якщо ви хочете ділитися фотографіями тільки з вузьким колом людей, наприклад, родиною і друзями, то закритий акаунт Instagram буде хорошим рішенням. Але якщо вашою метою є збільшення числа передплатників або запуск бізнес-акаунту, то краще вибрати відкритий профіль.

Публічний акаунт істотно спрощує іншим користувачам спостереження за вашими новинами. Вам не доведеться щоразу вносити запити передплатників. Підвищуються шанси на те, що користувачі випадково побачать інформацію з вашої сторінки і підпишуться на неї.

Покрокова інструкція

Візьміть смартфон, відкрийте Instagram і увійдіть в обліковий запис. На головній сторінці програми перейдіть до свого профілю. В нижньому правому куті є кнопка, яка співпадає з вашою аватаркою. Натисніть цю кнопку, щоб перейти в обліковий запис.

Тепер необхідно перейти в розділ налаштувань. Відповідна кнопка знаходиться у верхньому правому куті, поруч з кнопкою «Редагувати профіль». В iPhone вона має вигляд шестерні, а в Android-пристроях – троеточия.

Відкривши розділ налаштувань, ви побачите довгий список опцій, які стосуються облікового запису. Поки що пропустіть все інше і перейдіть у вкладку «Конфіденційність і безпека».

У вкладці «Конфіденційність і безпека» увійдіть «Конфіденційність облікового запису» і перемістіть в активний стан повзунок «Закритий аккаунт». От і все! Ваш обліковий запис тепер офіційно закрита. Переглядати фото та відео зможуть лише ті люди, запити яких ви схвалите.

Тепер, коли ваш профіль є закритим, не забувайте про необхідність вручну перевіряти запити користувачів на підписку.

Наслідки закриття профілю

Якщо ви зробите закритий аккаунт, інші користувачі зможуть переглядати опис профілю, ім'я користувача і аватарку. Вони також зможуть побачити, скільки у вас передплатників, на скількох людей ви підписані, скільки постів ви зробили. Але самі фотографії побачити не зможуть.

Якщо якийсь користувач захоче підписатися на вашу сторінку, він повинен буде спочатку відправити запит. Якщо ви схвалите, то тільки тоді він зможе переглядати ваші пости в Instagram.

Не бачите параметра «Закритий аккаунт» в налаштуваннях? Це означає, що обліковий запис не можна зробити приватною. Зазвичай це означає, що у вас бізнес-аккаунт. Спочатку потрібно зробити його особистим, а вже потім закритим.

Що відбувається, коли ви робите акаунт закритим?

  • Ваші фотографії, відео, список передплатників стають видимими тільки для схвалених вами передплатників.
  • Якщо люди захочуть переглянути ваші фотографії, відео, список передплатників, вони повинні будуть надіслати вам запит. Ви вирішуєте, схвалювати її чи ні.
  • Фотографії і відеоролики, які ви публікуєте в інших соціальних мережах (наприклад, Facebook і Twitter) можуть бути загальнодоступними. Це залежить від налаштувань конфіденційності для сторонніх сайтів.
  • Якщо хтось вже став ваші передплатником до того, як ви зробили обліковий запис закритою, і ви не хочете, щоб ця людина переглядав інформацію на сторінці, його потрібно заблокувати.
  • Люди можуть надсилати фото або відео в директ, навіть якщо не є передплатниками.

Відповіді на часті запитання

Нижче наведені деякі з найбільш поширених питань про їх конфіденційності в Instagram.

Що буде, якщо я зазначу користувача в пості або додаю хештег до повідомлення, якщо мій профіль закритий?

Тільки передплатники, запити яких ви схвалили, зможуть побачити ці публікації. Помітивши інших користувачів, ви не відкидаєте конфіденційність публікації. Записи залишаються приватними.

Що робити, якщо я хочу поділитися фото з Instagram в іншій соціальній мережі?

Якщо ви вирішите поділитися записом Facebook, Twitter, ВКонтакте або іншої соціальної мережі, публікація стане загальнодоступною. Будь-яка людина, що переглядає її, зможе клікнути по посиланню і побачити публікацію повністю. Але якщо він клацне по імені користувача, щоб активувати ваш профіль, то не зможе побачити іншу інформацію. Виняток – користувачі, які є вашими передплатниками.

Якщо хтось вирішить стати моїм передплатником, коли мій аккаунт буде закритим, чи він зможе побачити мої публікації?

Не зможе, поки ви не підтвердите його запит на додавання в передплатники. Якщо людина натискає кнопку «Підписатися» на сторінці закритого аккаунта, він лише надсилає вам запит на розгляд. Користувач може переглядати інформацію на сторінці до тих пір, поки запит не буде схвалений.

Користувач підписаний на мене, але я не хочу, щоб він переглядав мої публікації. Як це зробити?

Просто заблокуйте його. Перейдіть в потрібний профіль, натисніть кнопку у вигляді трьох білих точок у верхньому правому кутку і виберіть «Заблокувати користувача». Ось і все – людина буде видалений з передплатників.

Можна зробити профіль закритим, виконавши авторизацію на сайті instagram.com на комп'ютері?

Цього зробити не можна. В даний час Instagram не дозволяє користувачам отримувати доступ до налаштувань конфіденційності з настільного комп'ютера. Зробити це можна лише з допомогою офіційного додатка Instagram для iPhone або Android. Але через Instagram.com доступно редагування особистої інформації, зміна пароля, налаштування підписок.

Скільки разів можна перемикатися між відкритим і закритим профілем?

Це можна робити необмежену кількість разів. Змінюйте налаштування конфіденційності хоч кілька разів в день. Ніяких обмежень з цим виникнути не повинно. Але врахуйте, що в майбутньому все може змінитися.

Я втрачу передплатників, якщо зроблю профіль закритим?

Про це можете не турбуватися. Ви не втратите ні одного з передплатників. У них залишиться повноцінний доступ до всіх публікацій. Обмеження будуть стосуватися лише тих людей, які захочуть стати передплатниками після закриття профілю. Вони повинні спочатку відправити запит, і в разі його відхилення не зможуть бачити ваші публікації.

Читайте також

У тренді