6 додатків для створення запрошень листівок

Якщо ви хоч раз в житті брали участь в організації весілля, то знаєте, скільки турбот лягає на плечі майбутніх молодят і їх батьків. Потрібно подбати про вибір місця і часу проведення торжества, знайти хорошого фотографа, закупити квіти... І, звичайно ж, не можна забувати про таку важливу деталь, як розсилка запрошень друзям і родичам.

Плануючи свято без зайвого розмаху, в тісному сімейному колі, можна відмовитися від традиційних запрошень листів і буклетів. Замість цього ви можете відправити своїм гостям електронні запрошення у вигляді яскравих листівок. Існує кілька мобільних додатків, які допоможуть впоратися з цією роботою за лічені хвилини.

Canva

Canva — дуже потужна програма, що дозволяє створювати майже професійні вітальні листівки, візитки, обкладинки, логотипи і банери. Після установки програми вам буде запропоновано пройти безкоштовну реєстрацію. Потім ви відразу ж отримаєте доступ до всіх численних опцій і налаштувань. Серед тематичних розділів можна знайти і «Запрошення», прокрутивши список у верхній частині екрана.

Далі в рядок пошуку введіть слово «весілля», щоб побачити можливі варіанти дизайну і колірного оформлення. Тут є як безкоштовні, так і платні шаблони. Виберіть, який вам більше подобається, і приступайте до процесу редагування. З допомогою вбудованих інструментів можна змінювати стиль і розмір шрифту, додавати стікери і фото, переміщати окремі блоки.

Коли ви закінчите роботу, натисніть кнопку «Поділитися», а потім виберіть тип графічного розширення, в якому хочете зберегти малюнок. Найприємніше, що в програмі немає реклами, зате присутня безліч корисних функцій.

Додаток доступно для Android,iPhone і веб-браузера.

Wedding Invitation Cards

Додаток Wedding Invitation Cards для Android зручно у використанні і містить масу налаштувань. Почніть з введення необхідних написів — таких, як привітання, основний текст, розташування і тип RSVP (нагадування, що ви хотіли б отримати відповідь). Виберіть дату і час, а потім натисніть кнопку Create Invitation.

Далі ви зможете підібрати дизайн, натиснувши на кнопку Cards в правому верхньому куті. Тут є безліч фонів різних кольорів і стилів. Після вибору будь-якого з них ви відразу ж побачите попередній ескіз листівки і при необхідності зможете внести зміни. Наприклад, додати стікери, віньєтки, фотографії, цитати, художні ефекти, відредагувати стиль і колір шрифту. Крім того, можна міняти місцями графічні і текстові блоки, видаляти або встановлювати їх на свій розсуд. Завершивши роботу, збережіть зображення і відправте своїм друзям.

У додатку досить багато реклами, яка буде слідувати за вами на всьому протязі творчого процесу. Якщо це вас не дратує, то залишайтеся на безкоштовній версії. В іншому випадку доведеться трохи заплатити.

Wedding Invitation Cards Maker

Wedding Invitation Cards Maker — ще один хороший безкоштовний інструмент для створення електронних запрошень. Ви можете вибрати зображення з рамкою або без неї, в обох варіантах є велика кількість фонів. Відкрийте програму, натисніть кнопку Start, а потім у верхній частині екрана виберіть вкладку Cards або Frames.

Дизайн шаблонів різний по стилю і оформлення — від милих і кумедних до романтичних і елегантних послань. Як тільки визначитеся з вибором макета, можна приступати до заповнення текстових полів: вставити вензелі, завитки, підібрати колір і розмір шрифту. Далі потрібно зберегти своє творіння, щоб відредагувати пізніше, або ж відразу відіслати людині, якому воно призначене.

Додаток надто перевантажений рекламою, від якої можна позбутися з придбанням платній версії. Але й без того ця програма дозволяє робити дійсно класні і симпатичні весільні листівки.

Додаток доступно для Android і iPhone.

Invitation Card Maker

Invitation Card Makerдля iPhone — відмінне додаток для створення запрошень на весілля, так і на інші важливі заходи, будь то звану вечерю або чайна церемонія.

Перейдіть на вкладку Wedding у верхній частині екрана, а потім прокрутіть список, щоб побачити різні дизайни і стилі оформлення листівок. Тут є прості, нехитрі фони, а також досить оригінальні і екзотичні.

Вибравши потрібний шаблон, натисніть Edit, щоб змінити колір полотна, додати ефекти, стікери і текст. Закінчивши перетворення, натисніть Checkmark, щоб перевірити кінцевий результат, а потім поділіться зображенням або збережіть його.

Evite

Якщо вам сподобалася ідея використання інструментів, з допомогою яких можна створювати абсолютно будь-які, а не тільки весільні листівки, встановіть на свій смартфон Evite. Ви зможете вітати знайомих з усіма відомими святами, робити запрошення на ювілеї, дні народження, вечірки. Але якщо вас цікавить саме весілля, відкривши програму, введіть слово Wedding в полі пошуку. Потрібну категорію можна знайти в списку, натиснувши на кнопку Browse і прокрутіть вниз до рядка Wedding Ceremony.

Коли ви визначитеся з вибором шаблону, вам буде запропоновано виконати редагування ескізу. Ви зможете змінити колір полотна, додати заголовок, дату і місце проведення торжества, а також текст повідомлення. Безкоштовна обліковий запис дозволяє ділитися своїми шедеврами з близькими людьми прямо з програми. Дозволивши програмі доступ до списку контактів, ви зможете отримувати повідомлення всякий раз, коли хтось з друзів вам відповість. У Evite є ще безліч корисних функцій, а головне — немає реклами.

Додаток доступно для Android і iPhone.

Wedding-Invitations

Відкривши додаток Wedding-Invitationsна iPhone, ви зможете вибрати дизайн і фон для віртуального запрошення з безлічі представлених варіантів. Для початку перейдіть в розділ Designs і перегляньте наявні зразки. Після того, як ви клацнете по одному з них, автоматично відкриється вкладка редагування. Тут в одній з категорій виберіть тематику малюнка — наприклад, «Осіннє весілля», «Запрошення для дитини», «Релігія» і т. д.

Визначившись з графічним оформленням, переходите до нанесення тексту. Налаштуйте стиль, колір і розмір шрифту. По завершенні всіх операцій ви можете зберегти своє творіння або відразу ж розіслати адресатам будь-яким зручним способом.

Додаток безкоштовно і містить рекламу. Але оголошення розташовуються тільки зверху або знизу екрану, а не закривають всю його площу, як це часто буває в інших програмах. Ви також можете придбати платну версію, що дозволить позбавитися від рекламних блоків і отримати доступ до розширених функцій.

Читайте також

У тренді