6 онлайн сервісів для стиснення зображень без втрати якості

Зменшення розміру файлу дозволяє зберігати більше зображень на диску або на хостингу, значно скорочується час, необхідний для відправки їх через інтернет. Плюс, часто буває, що деякі сайти мають обмеження на розмір файлу.

Деякі графічні редактори поставляються з вбудованими інструментами для стиснення. Однак, з мого досвіду, онлайн-сервіси часто є кращим варіантом, оскільки вони були спеціально розроблені для цього і є крос-платформеними, що дозволяє використовувати їх як на комп'ютері, так і на телефоні. У цій статті ми розглянемо кращі з них!

TinyPNG

TinyPNG — це, мабуть, самий корисний і простий у використанні онлайн-сервіс для стиснення зображень, який може обробляти до 20 фотографій одночасно. Однак максимальний розмір кожного файлу не повинен перевищувати 5 Мб. Якщо говорити про форматах, то тут є лише підтримка PNG або JPG.

Як ним користуватися? Просто перетягніть фотографії в область завантаження! Після цього сервіс стисне їх і видасть посилання на скачування або збереження в обліковий запис Dropbox.

Compress Now

CompressNow, схоже, найшвидший інструмент у цьому огляді. Він може стискати кілька зображень протягом секунди. Можна завантажувати відразу декілька фотографій за раз, але максимальний розмір файлу складає 9 Мб. Можна використовувати різні формати, включаючи JPG, JPEG, PNG і GIF.

Будучи розумним інструментом, він показує панель, яку можна використовувати для зміни рівня компресії. Якщо її встановити на 50% то якість взагалі не втрачається, але розмір файлу зменшується в 3,5 рази. При 90% компресії — зменшується в 13 разів, але стиснення досить сильно помітно, хоча і не критично.

Toolur

Перевага Toolurв тому, що ви можете завантажувати до 25 зображень одночасно, але кожен файл не повинен бути більше 30 Мб. Сервіс має різні рівні стиснення, деякі з яких можуть погіршити якість, тому необхідно вибирати з розумом. Для максимального ефекту використовуйте метод A. Серед підтримуваних форматів PNG, JPEG, а також BMP. Всі файли будуть автоматично видалені з сервера через 1 годину.

Методи від A до E — це стиснення і конвертація в формат JPEG з втратами. Зверніть увагу, що перетворення графічних файлів з інших форматів (наприклад, PNG, BMP) в JPEG призведе до зниження якості. Однак обробка існуючого малюнка JPEG методами F і G не зачіпає піксельних пропорцій, що дозволяє зменшувати розмір без втрати якості.

Lossless методи F і G можуть бути здійснені лише за умови збереження ширини та висоти картинки. Щоб початкове якість графіки не погіршився, залиште ці параметри без змін, встановивши нульове значення в полях W і H.

Optimizilla

Якщо у вас є багато зображень, то можна порекомендувати сервіс Optimizilla, який дозволяє завантажувати до 20 файлів одночасно. Коли файли будуть поміщені в чергу обробки, можна, клікаючи по їх мініатюрам, налаштувати потрібні критерії якості. Є можливість завантажувати різні формати одночасно, але тільки два — PNG і JPEG.

По завершенні процесу ви побачите попарне порівняння вихідного і оптимізованого знімка. Ви можете збільшувати або зменшувати масштаб, щоб більш уважно вивчити обидва варіанти і відрегулювати налаштування якості на розташованої праворуч шкалою.

Kraken

Kraken.io – інструмент категорії freemium, на який варто звернути увагу, якщо ви серйозно ставитеся до оптимізації зображень і надалі готові внести невелику плату для доступу до розширених опцій і отримання найкращих результатів.

За допомогою безкоштовного функціоналу ви зможете завантажити на сайт окремі файли або ZIP-архіви до 1 Мб з персонального комп'ютера або з хмарного сховища. Оптимізація передбачає застосування одного з трьох сучасних методів стиснення: Lossy, Lossless або з параметрами.

Безкоштовна версія Kraken.io працює цілком задовільно, але якщо цього виявиться недостатньо, придбайте преміум тариф, вартість якої всього $5 в місяць. Він дозволить обробляти великі файли і розширить набір функцій, таких як обрізка фото, доступ до API, використання плагіна WordPress і багато іншого.

Крім комп'ютера або мобільного пристрою, можна вибирати зображення і з інших джерел, наприклад, Box, Google Диск, Dropbox.

Compressor.io

Compressor.io– це фантастичний інструмент, що має незаперечну перевагу перед TinyPNG, оскільки тут можна оптимізувати не тільки файли PNG і JPEG, але і GIF і SVG.

Сервіс використовує технології з високим ступенем стиснення з втратами і без втрат, що дозволяє зменшити розмір фотографій до 90 відсотків. Єдиним недоліком цього сервісу є відсутність функції масової завантаження.

Якщо у вашого зображення формат, відмінний від стандартного JPEG або PNG (наприклад GIF або SVG), то цей інструмент стане вам у пригоді. Діє обмеження на розмір файлу 10 Мб, і ви можете завантажувати тільки один файл за раз. Після завершення стиснення можна побачити різницю на екрані, але швидше за все, візуально визначити різницю між оригіналом і кінцевим результатом вам не вдасться.

Читайте також

У тренді