6 способів завантажити фото або відео з Instagram

Instagram — це найпопулярніша соціальна мережа, призначена для обміну фотографіями. Хоча сподобалися знімки можна відзначати лайками або закладками, їх неможливо завантажити на комп'ютер або телефон. Втім, якщо ваші наміри позитивні і ви не плануєте нікому нашкодити, цю заборону можна обійти. У цьому вам допоможуть різні додатки, про які ми зараз і розповімо.

Перш ніж ознайомитися з нашою інструкцією, не забувайте, що деякі користувачі можуть бути незадоволені, що ви завантажуєте і розповсюджуєте їх фотографії, особливо якщо ви це робите без вказівки автора. Якщо є сумніви, краще запитати дозвіл у автора.

DownloadGram

DownloadGram не вимагає завантаження та встановлення програмного забезпечення. Сервіс можна використовувати як на звичайних комп'ютерах або ноутбуках, так і на мобільних телефоні.

Відкрийте Instagram, знайдіть фото, яке ви хочете завантажити і натисніть на значок у вигляді трьох точок, виберіть пункт меню «Копіювати посилання». Залишилося тільки відкрити сайт DownloadGram і вставити скопійоване посилання у відповідне поле. Все, після того, як ви натиснете кнопку Download — потрібна фотографія завантажується на комп'ютер або телефон.

Для комп'ютера є букмарклет (можна знайти в правій верхньому куті сайту), просто перетягніть його на панель закладок вашого браузера і наступного разу, коли ви захочете зберегти знімок, щоб відкрити її в новій вкладці і натисніть цей букмарклет — вас перекине на сайт сервісу з уже заповненою посиланням для завантаження.

Regrann

Regrann допомагає швидко зберігати фотографії з Instagram, що знаходяться в загальному доступі. Приватні фото, захищені налаштуваннями приватності, скачати не вдасться: для цього потрібно отримати дозвіл від користувача, який виклав контент.

Головна мета Regrann — спростити публікацію фото і відео. Тому програма виявиться вельми корисним для репоста. Ви навіть можете встановити час для автоматичної публікації (функція доступна у версії Regrann Pro). Додавання водяного знака відключається в налаштуваннях.

Ви можете додавати підпис до фото або відео щоразу перед публікацією або ж встановити їх за замовчуванням. Для роботи з програмою не потрібно виходити з Instagram, що істотно економить час.

Video Downloader for Instagram

Назва Video Downloader for Instagramцілком чітко визначає її функції: вона призначена для скачування фото/відео з Instagram. Ви також можете зберігати відео, створені за допомогою платформи IGTV, що дозволяє отримати контент практично з будь-якого посту в соціальній мережі.

Використання цього додатка більш складне, ніж у попередніх випадках. Вам необхідно скопіювати і вручну вставити URL-адресу в рядок пошуку, щоб почати завантаження. Інші програми зазвичай завантажують файли, як тільки посилання копіюється в буфер обміну. За винятком цієї особливості, Video Downloader досить простий у використанні.

Saver Reposter for Instagram

Головна особливість Saver Reposter — копіювання хэштегов і повного опису фотографій і відео, що дозволяє зробити отримані файли більш інформативними. При бажанні можна зберігати тільки хештегі або опис.

Saver Reposter вимагає, щоб користувач вручну скопіював, а потім вставив URL-адресу медіа, які потрібно завантажити. Втім, це не можна назвати недоліком, оскільки весь процес не займає багато часу.

Інтерфейс добре опрацьований, дозволяє швидко змінювати налаштування. Всі збережені зображення легко знайти, а файли можуть завантажуватися у фоновому режимі. Додаток поширюється безкоштовно, хоча є реклама.

FastSave

Якщо ви не хочете постійно переходити на сторонній сервіс для зберігання фотографій, тоді вам потрібно встановити додатокFastSaveна свій Android, яке буде автоматично завантажувати зображення, посилання на яку ви скопіюєте в Instagram. Її нікуди не треба вставляти, просто цією дією ви даєте команду на скачування. Вам більше нічого не треба робити!

Можна зберігати декілька фото або відео, швидко їх переглядати в панелі сповіщень. Причому одночасно можна зберігати кілька фото і роликів. Весь збережений вміст відображається у верхній частині вікна програми для швидкого доступу і його можна подивитися в режимі слайд-шоу. Не знаєте, хто автор завантажених вами файлів? Натисніть на картинку і утримуйте палець на екрані має з'явитися необхідна інформація. У додатку є секретна папка, в яку можна додавати фотографії, щоб їх ніхто випадково не побачив.

4K Stogram

Якщо ви хочете постійно завантажувати нові зображення у певного облікового запису, то можливо вам сподобається програма4K Stogramдля комп'ютера. Після установки утиліти, вам потрібно запустити її і вставити ім'я потрібного користувача в верхній рядок пошуку — почнеться завантаження фотографій, вам залишиться тільки відкрити потрібну і вибрати місце на диску, куди ви хочете її зберегти. Як тільки у вказаному записі з'явиться нове фото — воно відразу ж з'явиться в програмі.

Для скачування з закритих акаунтів ви повинно бути їх схваленим передплатником. Для підтвердження, вам потрібно ввести дані вашого акаунту в налаштування програми. Ваш пароль буде використовуватися тільки для отримання доступу до закритих профілів і не буде зберігається на серверах програми.

Програма також вміє завантажувати Stories, відео-пости і навіть при необхідності може завантажити всі зображення користувача. На жаль, у безкоштовної версії можна додати тільки 2 користувача, але це обмеження можна зняти купивши ліцензійний ключ програми за 500 рублів.

Відзначити фотографії закладками

Якщо ви хочете швидко знайти фотографію, але не викачувати її на смартфон, позначте її в Instagram. Використовуючи функцію закладок, ви зможете швидко знайти необхідне зображення в майбутньому. Це зручно, якщо потрібно упорядкувати знімки.

Виберіть фотографію, яку хочете відзначити. Внизу праворуч повинен бути значок закладки. Натисніть його — тепер картинка збережена. Якщо ви хочете упорядкувати знімки з закладками, натисніть «Зберегти в колекції». Клікніть по значку у вигляді плюса, щоб створити власну колекцію.

Щоб переглянути, відредагувати або упорядкувати збережені зображення, зайдіть у свій профіль. Натисніть значок закладки над своїми картинками. Тут же ви можете додати в колекцію нові зображення, клацнувши по значку у вигляді плюса.

Безпека профілю

Сервіс Instagram не дозволяє викачувати будь-які фотографії (навіть свої власні). Але це не зупинило сторонніх розробників програм. Питання в тому, чи дійсно їх додатка безпечні?

Компанія Facebook (власник соціальної мережі) повідомила про те, що сторонні додатки можуть збирати інформацію про користувачів. Дані надходять до третіх осіб, коли людина дозволяє додатком доступ до свого профілю.

Деякі з сторонніх додатків можуть бути абсолютно безпечними. Розробники створюють їх, просто щоб заробляти гроші. До речі, з-за цього ви можете бачити дратівливі рекламні оголошення.

Але багато програми вимагають, щоб ви увійшли в свій обліковий запис Instagram і дозволили їм доступу до облікового запису. Зробивши це, ви ризикуєте, адже особиста інформація стає доступною іншим людям. В якості альтернативного варіанту можна використовувати онлайн-сервіси, вони не вимагає вводити логін і пароль, але працюють тільки з публічними акаунтами.

Читайте також

У тренді