4 способи прибрати задній фон з фото онлайн

Як важко повністю видалити фон з фотографії? Для звичайної людини відповідь буде «чертовски складно». Про використання таких програм, як Photoshop або GIMP, не може бути й мови, якщо ви не займаєтеся цим професійно. Спроба це зробити у професійних фото-редакторах буде марною для більшості людей і марною тратою часу.

Але існують і онлайн-сервіси, доступні для масового користувача, однак більшість з них на сьогоднішній день є платними. Існує всього декілька безкоштовний сервісів, з якими впорається навіть дитина, здатних успішно виконати це завдання. Про них ми зараз і поговоримо!

Remove.bg

Remove.bg— це новий безкоштовний онлайн-сервіс, призначений для автоматичного видалення фону з фотографій. Вам потрібно лише завантажити зображення на сайт, а все інше зробить програма.

Програма спробує розпізнати людину, щоб він залишився на знімку. Все інше вважається фоном і підлягає видаленню. Люди повинні знаходитися на передньому плані. Якщо вони розташовані далеко, система може не розпізнати їх. Інші об'єкти не приймаються до уваги.

Зараз сервіс працює безкоштовно. Весь процес повністю автоматизований. Все, що вам потрібно зробити — це вибрати фотографію, яку ви хочете обробити, а потім натиснути кнопку скачування після завершення обробки. Remove.bg обробляє зображення досить швидко. Час обробки залежить від розміру файлу. Максимальний розмір завантажуваного файлу – 8 Мб.

Background Burner

Background Burner— це веб-сервіс, який дозволяє швидко видалити фон з будь-якого зображення. Після того, як ви завантажите файл на сайт, він спробує самостійно видалити фон з вашого зображення.

Через 30 секунд Background Burner покаже результат своєї роботи. Зазвичай надається 3-4 варіанти вибору.

Якщо завантажена фотографія не занадто складна, один з варіантів, найімовірніше, буде відповідним. Якщо це так, просто натисніть кнопку Select і скачайте його на комп'ютер. Якщо не один з варіантів вам не сподобається, то виберіть найбільш підходящий варіант і трохи підкоригуйте його, довівши до досконалості.

Для цього натисніть на кнопку Touch up і використовуйте зелену кисть, щоб відзначити частини, які ви хочете зберегти, і червону, щоб відзначити ті частини, які ви хочете стерти. Доступно три розміру кисті і можливість збільшення, щоб обробити найдрібніші деталі.

Коли зображення буде готове, його можна буде скачати в форматі JPG на білому тлі, або в PNG з прозорим. Останнє буде корисно, якщо ви плануєте помістити його на іншу картинку.

При бажанні прямо на сервісі можна розмістити обрізаний фрагмент вже вбудовані картинки з 7 тематичних категорій (романтичний, подорож, текстуру та інші) або завантажити свою.

Clipping Magic

Якщо ви не знайомі з Adobe Photoshop чи шукаєте менш складний інструмент, то можете використовувати Clipping Magic, який видаляє задній фон всього за кілька кліків. Ще одна перевага полягає в тому, що немає необхідності в реєстрації, щоб отримати перший результат. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити файл на сервіс і вибрати основний об'єкт і фон.

Замість того, щоб витрачати кілька хвилин, намагаючись ретельно обвести контур вашого об'єкта, щоб відокремити його від фону, ви можете просто відзначити дві області (потрібне і не потрібне) і алгоритм потурбується про все інше. Якщо автоматичний вибір алгоритму буде недостатньо точний, ви зможете самостійно підкоригувати зображення.

Вся робота ведеться з двома кольоровими китицями — зеленою і червоною. Перша наноситься на об'єкт, друга — на фон. Причому, досить штрихового позначення — все інше система розпізнає і зробить сама. Причому зробить це досить точно — рідко доводиться знову повторювати цю операцію для більш кращого результату. Всі операції займають не більше однієї хвилини.

Тепер, коли ваша фотографія готова і весь фон видалений, не натискайте кнопку завантаження, так як вона не буде працювати, якщо ви не є платним користувачем. Замість цього використовуйте будь-яку програму для створення скріншотів і зробіть знімок вашого відредагованого зображення і збережіть його під потрібним ім'ям для подальшого редагування.

Варто відзначити, що ви можете завантажувати і редагувати стільки фото, скільки хочете, але вам потрібно буде оплатити 4 долара за можливість скачати отриманий результат в PNG форматі, але ніхто не забороняє просто зробити скріншот.

Однак не слід думати, що Clipping Magic — паличка-виручалочка, що дозволяє поліпшити до прийнятного стану навіть неякісний знімок. Чим менш різким було зображення, чим більше воно затемнене або засвічено — тим вище ризик отримати поганий результат. Те ж саме може статися, якщо воно було дуже строкате.

Make Image Transparent

Є і абсолютно безкоштовний сервіс Make Image Transparent, але він весь обвішаний рекламою. Ми нарахували 5 рекламних блоків! Але не дивлячись на це, він відмінно справляється зі своїм завданням.

Як видно на скріншоті вище, мені було достатньо зробити всього 2 грубих мазка, щоб отримати потрібний результат. Отриманий результат можна відразу завантажити у форматі PNG, без необхідності реєструватися і щось оплачувати.

Ви можете використовувати кнопку ZOOM-IN або ZOOM-OUT, щоб зробити зображення більше або менше для кращої маркування. Якщо ви помилково замазали щось не те, то це можна легко видалити за допомогою кнопки ERASER або UNDO.

Висновки

Насамперед, Background Burner повністю безкоштовний, і за словами його розробників він таким і залишиться. Він також намагається виконати більшу частину самої важкої роботи, іноді у нього це виходить добре, а іноді не дуже. Це особливо корисно для фотографій, які не дуже складні і це може заощадити вам багато часу, якщо ви плануєте обробити кілька десятків фотографій.

У Clipping Magic вам завжди потрібно показувати, яка частина є предметом, а яка – фоном. В даний час сервіс коштує 4 долари, якщо ви хочете скачати результат роботи. За 8 доларів з'являється можливість масового видалення, тобто можна завантажити відразу 50 файлів для обробки і потім пачкою скачати оброблені.

Якщо вам зручніше працювати з програмами, а не онлайн сервісами, то можете спробувати наступні програми під Mac OS — цеSuper PhotoCut, під Android і iPhone —Photo Background Eraser, AlphaBlur Image Effectsабо Adobe Photoshop Mix.

Читайте також

У тренді