Як знайти людину в соціальних мережах фотографії

Сьогодні знайти своїх старих друзів або однокласників зовсім неважко. Для цього досить зайти в будь-яку з соціальних мереж, ввести в пошук ім'я, прізвище та вік людини. У лічені секунди перед вами з'явиться список користувачів, чиї дані підходять під необхідні критерії. Розробники сервісу Findface, Олександр Кабаков і Артемом Кухаренко пішли ще далі: тепер легко знайти людину по фотографії, навіть не знаючи як його звуть.

Три, чотири, п'ять – я йду тебе шукати!

Зауваження:Сервіс закрив публічний доступ до пошуку, але є альтернатива — FindClone.ru.

Перш ніж приступити до пошуку, приготуйте знімок, на якому зображено обличчя, що цікавить вас об'єкт. Якщо ви використовуєте комп'ютер, то помістіть зображення на робочий стіл. Фото також може зберігатися в пам'яті вашого телефону або планшета, в цьому випадку потрібно завантажити мобільний додаток Findface на Android або iOS.

Як ви вже встигли помітити, сервіс працює тільки з соціальною мережею ВКонтакте. Щоб почати пошук, ви повинні бути залогінитись на своїй сторінці ВК.

Ми будемо шукати через браузер настільного ПК. Після кліка по червоній кнопці «Знайти однакові!», сервіс запросить доступ до вашого аккаунту ВКонтакте. Натискаємо «дозволити» і відразу ж бачимо ось таке вікно.

Завантажуємо необхідну фотографію зі свого комп'ютера або просто перетягуємо її в білий квадрат посередині. Для прикладу візьмемо фото міс Росії 2018 і подивимося, що з цього вийде.

Як бачимо, Findface знайшов серед учасників соціальної мережі ВКонтакте 63 людини, схожих на Міс Росії 2018, або є її шанувальниками. Щоб перейти на сторінку знайденого користувача, натисніть на її ім'я поруч з аватарки.

Якщо додаток встановлено на мобільному телефоні, то всі кроки з пошуку будуть аналогічні описаним вище. Відкривши чат, ви зможете почати спілкування з обраним користувачем, за умови, що той знаходиться онлайн.

Задамо більш точні критерії: стать, вік, місце проживання і статус розшукуваного людини (заміжня/незаміжня, одружений/вільний і т. д.).

Кількість дівчат у віці від 20 до 30 років, які проживають в Москві, скоротилося до 5 осіб.

Особливості використання сервісу

Оновлення:з 1 липня 2018 року сервіс починає поетапне закриття: він буде доступний тільки користувачам з платними акаунтами.

При першій авторизації вам надається безкоштовний доступ, який включає:

  • 30 пошуків по фотографії в соціальній мережі ВК.
  • 5 переходів в профілі знайдених людей.
  • відсутність реклами платних пропозицій.

Якщо вам цього мало, то потрібно придбати акаунти Premium або VIP. В залежності від обраного тарифу, збільшується число щомісячних запитів на пошук, а заборона на відвідування знайдених сторінок знімається повністю.

На записі Premium, вартістю 149 рублів в місяць, ви зможете кожні 30 днів розшукувати до 75 осіб, піднімати свою фотографію в початок списку «схожих» людей, отримувати інші комерційні пропозиції від сервісу Findface.

Використання VIP-аккаунта передбачає 300 щомісячних запитів, можливість дозволяти або забороняти включення свого профілю ВКонтакте на відображення в результатах пошуку. За ці функції доведеться заплатити 459 рублів в місяць. При купівлі Premium або VIP на 1 рік надається знижка.

Отримати Преміум аккаунт можна практично безкоштовно. Запросіть в сервіс 10 друзів через розсилку по електронній пошті або поділіться новиною на своїй стіні Вконтакті.

Висновки

Завдяки нейронної мережі FindFace може ідентифікувати випадкового перехожого з точністю близько 70%, в деяких випадках досягаючи 90%. Він може шукати серед 250 мільйонів осіб за 0,3 секунди.

Уряд Москви вже уклало контракт з компанією NTechLab на інтеграцію технології в 150 000 камер стеження по місту, щоб шукати злочинців «на льоту».

Якщо ви не співробітник спецслужб і не агент іноземної розвідки, то, швидше за все, у вас не буде необхідності нескінченно шукати людей за фотографіями в соціальних мережах. А для того, щоб знайти кількох чоловік цілком достатньо набору безкоштовних опцій.

Читайте також

У тренді