4 програми для установки живих шпалер на робочий стіл Windows

Є багато способів налаштування комп'ютера, щоб він виглядав більш унікальним. Для цього передбачено безліч інструментів – від оригінальних тем для Windows 10 до складних змін на робочому столі за допомогою віджетів і док-станцій. Хоча ОС Windows спочатку не підтримує живі шпалери, є декілька програм, які можуть допомогти усунути цей недолік.

Перш ніж ми продовжимо, важливо переконатися, що ви розумієте наслідки встановлення живих шпалер на робочий стіл, крім красивою анімації. Якщо у вас ноутбук, то час його роботи від акумулятора стане менше, а якщо у вас слабкий комп'ютер, то його продуктивність зменшиться. Це відбувається з-за того, що такі програми використовують від 6 до 10 відсотків обчислювальної потужності процесора. Якщо у вас стоїть один з останніх процесорів Intel, то не буде жодних проблем, але якщо у вас ноутбук 2010 року, ви зіткнетеся з усіма перерахованими проблемами. Отже, приступимо!

Wallpaper Engine

Wallpaper Engine — одна з найкращих програм для установки живих шпалер, які зараз доступні для Windows 10. Так, вона платна, але коштує всього 99 рублів. Відразу ж після установки вам стають доступні тисячі варіантів, які включаються в 1 клік — окремо завантажувати в браузері нічого не потрібно. Щоб не загубитися серед цього розмаїття можна використовувати фільтри, категорії та сортування по популярності, новизні та іншим параметрам.

Установка дуже проста — вибрати потрібний варіант і натисніть кнопку OK для активації. Щоб отримати доступ до ще більшої кількості варіантів, клацніть вкладку «Майстерня». Тут ви знайдете безліч варіантів, починаючи від звичайних відео і закінчуючи інтерактивними шпалерами, які реагують на рухи курсору і кліків мишею. Після того як вибрати вподобані, натисніть кнопку «Підписатися» для їх установки. Також ви можете створювати свої власні за допомогою вбудованого редактора.

Ще один важливий аргумент на користь Wallpaper Engine – зупинка її роботи під час ігор. Завдяки цьому звільняється оперативна пам'ять і потужність процесора, щоб не падала продуктивність в іграх. Щоб не навантажувати систему, можна обмежити частоту кадрів від 10 до 25. Користувач може самостійно контролювати ряд важливих параметрів: швидкість відтворення, гучність, колірну палітру зображення. Є функція, яка дозволяє зробити панель завдань прозорою, щоб шпалери максимально органічно вписалися в загальне оформлення системи.

RainWallpaper

RainWallpaper підтримує 3D/2D зображення, має великий вибір онлайн-галереї DevaintArt. Як Wallpaper Engine, що дозволяє використовувати веб-сайти, відео, інтерактивні шпалери. Є вбудований редактор, що дозволяє створювати власні живі шпалери, в тому числі з використанням статичних зображень.

RainWallpaper також може похвалитися мінімальним використанням процесора і оперативної пам'яті. Це означає, що використання програми не зробить істотного впливу на продуктивність системи. Щоб вивільнити ще більше цінних ресурсів, RainWallpaper має функцію зупинки, коли запущена гра або повноекранне додаток. Але варто зазначити, що налаштувань тут набагато менше, ніж у Wallpaper Engine.

DeskScapes

DeskScapes — хороша, але також платна програма. Вміє працювати з форматами MPEG, MPG, WMV і AVI. Це означає, що ви не зможете використовувати файли в форматі MP4, але ця проблема легко вирішується за допомогою якого-небудь безкоштовного конвертера форматів. Є підтримка декількох моніторів. Функція попереднього перегляду покаже, як буде виглядати робочий стіл з вибраними шпалерами.

Після установки програми, відкрийте вікно налаштувань. Перетягніть вибране відео в це вікно, виберіть його і натисніть кнопку Apply. Напевно, ви думали, що це не може бути настільки просто, але все працює дійсно так! Після установки DeskScapes, протягом 30 днів ви зможете використовувати безкоштовну версію. Якщо захочете скористатися повною версією, то доведеться заплатити 600 рублів.

VideoPaper

Користувач Reddit створив безкоштовну програму VideoPaper для установки відео в якості шпалер на робочий стіл, замість статичної картинки. Після розпакування архіву, двічі клацніть на файлі VideoPaper.exe — відповідний ярлик з'явиться на панелі завдань Windows. Тепер клацніть правою кнопкою миші на ярлику і виберіть зі списку пункт Settings, щоб перейти до налаштування.

Після цього натисніть кнопку Create Video Panel, яка створить новий профіль налаштувань, а потім виберіть відео, яке ви хочете використовувати в якості шпалер з допомогою кнопки Set Video. Все готово! Хоч програма маленька і важить всього 761 Кб, але вона відмінно справляється зі своїм завданням, не вимагаючи від користувача спеціальних знань.

Video Screensaver

І як бонус — ще одна програма, яка може використовувати відео в якості скрінсейвера екрану. Якщо вам цікаво, як це зробити, читайте далі.

Було б складно знайти найкраще додаток для цієї мети, ніж те, яке називається Video Screensaver. Воно дає можливість використовувати відео більшості сучасних форматів, з різними розмірами і дозволами.

Після того, як ви скачаєте програму, знайдіть в папці файл під назвою VideoScreensaver.ico. Клацніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Встановити» в меню. Тепер відкрийте налаштування заставки натисканням кнопки «Пуск» і виберіть опцію «Змінити заставку».

У випадаючому меню виберіть VideoScreensaver, потім натисніть на «Налаштування», виберіть скрінсейвер з з'явилася папки і натисніть OK. Готово!

Читайте також

У тренді