7 способів зробити відео з музикою з ваших фото на Android

В епоху відео, які публікуються в соціальних мережах, а потім зникають через 24 години, редагування кліпів з допомогою складних професійних інструментів може здатися зайвим.

У той же час користувачам соціальних мереж хочеться, щоб їх ролики виходили цікавими і яскравими. Багато додатка для смартфонів створені саме з цією метою. Вони дозволяють протягом декількох хвилин додати відео різноманітні візуальні ефекти без використання професійних інструментів. Про таких ми зараз і розповімо.

Google Photos

Google Photos містить багато інструментів для управління фотографіями, але деякі з них ви могли пропустити. Одна з таких корисних опцій — вбудований відеоредактор. Google Photos автоматично створює забавні кліпи з картинок для людей, які не хочуть робити це вручну. Ви можете самостійно збирати воєдино відео і фотографії, накладати додаткові елементи (текст, переходи, фон та інші ефекти).

Для початку вам необхідно завантажити фотографії в Google Photos. Як тільки це буде зроблено, слід запустити програму. У правому верхньому куті є кнопка меню у вигляді трьох точок. Натиснувши її, можна вибрати тип створюваного фільму.

Також можна вибрати один з розумних шаблонів для особливого випадку, наприклад, День святого Валентина. Після натискання кнопки «Новий фільм» кліп створюється з нуля, без попередніх налаштувань.

GoPro Quik

Хоча сервіс Google Photos простий і зрозумілий, комусь він може здатися дуже обмеженим у функціоналі. Для отримання більшої кількості опцій і ефектів варто спробувати GoPro Quik.

Це повноцінне додаток для створення відео, але таке ж просте, як і Google Photos, хоча має набагато більше функцій, які зацікавлять як любителів, так і професіоналів. Є передвстановлені набори налаштувань для створення кліпів — можна скористатися ними або вибрати ефекти, переходи та інші нюанси самостійно.

На відміну від Google Photos додаток GoPro Quik має додаткові інструменти для редагування відео: управління розкадровкою, додавання підписів, градація кольору і т. д. Набір передвстановлених шаблонів теж радує різноманітністю.

Storyo

Storyo стане кращим вибором, якщо ви хочете зняти короткий фільм про недавньому відпустці. Це додаток — ідеальний інструмент для зшивання фотографій і відео, знятих в різних місцях. Потрібно лише імпортувати файли, після чого сервіс самостійно складе кліп, грунтуючись на геолокації і тимчасових мітках.

Встановити місце розташування можна самостійно: система не завжди визначає його правильно. Для автоматизації слід робити знімки з включеною геолокацією, тоді вони будуть прив'язані до певної точки на карті. Якщо ж програма чогось не розуміє, завжди можна внести зміни.

Magisto

Magisto — досить складний інструмент, який вміє автоматично генерувати приємні спогади у форматі відео з зображень та інших файлів користувача. Одне з головних переваг Magisto — розпізнавання осіб, завдяки чому програма автоматично визначає найбільш важливі кадри, враховуючи це при створенні кліпу.

На жаль, програма не є безкоштовним. Оскільки Magisto являє собою в деякому роді соціальну мережу, сервіс стягує додаткову плату за скачування готового ролика. Також доведеться заплатити за використання будь-якого з професійних інструментів редагування.

Готові відео завантажуються на сервер Magisto. Незареєстровані користувачі можуть ділитися тільки посиланням на ролик.

FilmoraGo

Творці FilmoraGo вирішили надати користувачеві такий же досвід роботи з відео, який він міг би отримати на персональному комп'ютері. Додаток має горизонтальний інтерфейс з вікном попереднього перегляду в центрі, а навколо розміщені кнопки редагування.

Програму варто порекомендувати в першу чергу тим, кому потрібен розширений набір налаштувань. Втім, з FilmoraGo можна отримати також простий короткий відеоролик для завантаження на такі сервіси, як Instagram. Для цього є безліч передвстановлених шаблонів — просто виберіть одну з них, щоб створити новий кліп всього за кілька хвилин.

Хорошим помічником стане безліч професійних інструментів: додавання закадрових коментарів, субтитрів, переходів, ефектів прискорення або уповільнення, можливість додати тексти, фільтри, анімацію і т. д.

Adobe Premiere Clip

У Adobe є не тільки знаменитий фоторедактор Photoshop, але і власне мобільний додаток для створення забавних відеороликів — Premier Clip, яка дозволяє швидко створювати фільми на основі фотографій та інших медіафайлів. Можна вибрати автоматичне створення ролика або скористатися редактором, щоб налаштувати все вручну.

У першому випадку програма все робить самостійно: фотографії будуть згруповані, до них додасться музика. Вам залишиться лише поділитися готовим результатом в соціальних мережах.

У другому випадку керування бере на себе користувач. Adobe Premiere Clip пропонує безліч інструментів для редагування: обрізання, градацію кольору і багато чого ще.

Оскільки це продукт Adobe, спочатку необхідно зареєструватися на сайті. Для редагування і завантаження відео платна підписка не потрібно.

VivaVideo

VivaVideo пропонує приблизно ті ж функції, які є в описаних вище програмах. Разом з тим додаток намагається виділитися з допомогою кількох інструментів, призначених в першу чергу для миллениалов. Зокрема, сюди входить додавання смайлів, стікерів, обробка селфи-знімків і анімовані ефекти.

У VivaVideo ви знайдете безліч яскравих і веселих тим, які підійдуть для відео різних жанрів. Готові ролики можна швидко експортувати в Facebook, Telegram, інші сайти безпосередньо зі смартфона.

Читайте також

У тренді